Antalya’da nem oranının yükselmesiyle birlikte bunaltıcı havalar yaşanıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Antalya için günlerdir yağış uyarısı veriyor. Bunaltıcı havalardan kurtulmak isteyen vatandaşlar ise yağışı dört gözle bekliyor. Denize akın eden vatandaşlar, yağış haberinin gelmesiyle birlikte sık sık hava durumunu takip ediyor. Peki bugün Antalya’da yağış var mı? 27 Mayıs’ta Antalya’da hava nasıl olacak?

27 MAYIS’TA ANTALYA’NIN HANGİ İLÇELERİNDE YAĞIŞ OLACAK?

Antalya Yagmur 26 Mayis (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 27 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 12 derece, en yüksek sıcaklık ise 22 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 27 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 27 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 27 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

Antalya Yagmur Bekleniyor 26 Mayis (Small)

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 27 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 27 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 10 derece, en yüksek sıcaklık ise 23 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 27 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağışın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 27 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

Antalyada Siddetli Yagmur 26 Mayis (Small)

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 27 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük sıcaklık 14 derece, en yüksek sıcaklık ise 24 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 27 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 12 derece, en yüksek sıcaklık ise 22 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 27 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

Antalya Yagis 26 Mayis (Small)

KEMER

Kemer’de 27 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 27 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 27 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağışın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 27 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük sıcaklık 10 derece, en yüksek sıcaklık ise 21 derece olacak.

Yagmur Semsiye 26 Mayis (Small)

KUMLUCA

Kumluca’da 27 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 14 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 27 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 27 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

Antalya’ya kavrulacak… 21 Temmuz Pazar Günü Antalya Hava Durumu Antalya’ya kavrulacak… 21 Temmuz Pazar Günü Antalya Hava Durumu

SERİK

Serik’te 27 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN