Antalyalılar kasıp kavurucu havaların gelmesiyle birlikte hava durumunu yakından takip etmeye başladı. Sıcak hava dalgasının kasıp kavurduğu Antalya’da vatandaşlar, havaların sıcak gidip gitmeyeceğini araştırmaya başladı. Havaların serinlemesini bekleyen vatandaşlar, Antalya’da yağışın olup olmadığını araştırıyor. Peki 22 Mayıs Çarşamba günü Antalya’da havalar nasıl olacak? Antalya’nın ilçelerinde yağış olacak mı?

ANTALYA’NIN İLÇELERİNDE 22 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜ HAVA NASIL OLACAK?

Antalya 22 Mayis Yagis (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 22 Mayıs Çarşamba günü mevzi sağanak yağışlı bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 22 Mayıs Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 22 Mayıs Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 22 Mayıs Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

Antalyada Hava Nasil Olacak 22 Mayis (Small)

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 22 Mayıs Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 22 Mayıs Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 22 Mayıs Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

Antalya’nın o ilçesinde elektrik çilesi bitmiyor… Antalya ne zaman karanlıktan kurtulacak? Antalya’nın o ilçesinde elektrik çilesi bitmiyor… Antalya ne zaman karanlıktan kurtulacak?

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 22 Mayıs Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

Antalya 22 Mayis Hava (Small)

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 22 Mayıs Çarşamba günü mevzi sağanak yağışlı bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 22 Mayıs Çarşamba günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 14 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 22 Mayıs Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 22 Mayıs Çarşamba günü çok bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 22 Mayıs Çarşamba günü parçalı bulutlu bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 22 Mayıs Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

Antalya 22 Mayis (Small)

KORKUTELİ

Korkuteli’nde 22 Mayıs Çarşamba günü mevzi sağanak yağışlı bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 12 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 22 Mayıs Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 22 Mayıs Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

Antalya Da Yagis Varmi 22 Mayis (Small)

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 22 Mayıs Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

SERİK

Serik’te 22 Mayıs Çarşamba günü parçalı bulutlu bir havanın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN