Esnafın sıkıntılarını çözmek adına yoğun bir mesai harcayan Antalya Biriketçiler, Nalburiyeciler, İnşaat Malzemeciler ve Hafriyatçılar Odası Başkanı Özgür Bucaklı, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu anlamda hem kent yöneticileri hem de Ankara’da genel idare yetkilileriyle sıkı temaslar kuran Başkan Bucaklı, üyelerinin talep ve isteklerini dile getiriyor.

ANKARA’DAN OLUMLU DÖNDÜ

Geçtiğimiz hafta Ankara’ya giderek CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Ticaret Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, Esnaf Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Taha Enes Şener’le görüşmelerde bulunan Bucaklı, oda çalışmalarıyla ilgili bilgiler verip esnafın sorunlarına dikkat çekti ve çözüm konusunda da destek beklediklerini iletti. Ankara’da oldukça samimi bir ortamda karşılanan Başkan Özgür Bucaklı, görüşmeler neticesinde de olumlu sonuçlar aldıklarını ifade etti.

Bucakli (Small)-1

Kepez Belediyesi o parkı sil baştan yeniledi Kepez Belediyesi o parkı sil baştan yeniledi

CARAN’LARA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Öte yandan Antalya’ya döndükten sonrada boş durmayan Bucaklı, yeni seçilen kent yöneticilerini ziyaretlerine devam etti. Bu kapsamda Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran ile bir araya gelen Bucaklı, hayırlı olsun temennisinde bulunup yine üyelerinin sorunlarına yönelik destek istedi. Bucaklı, Korkuteli Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran’ı da ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Muhabir: SERCAN AYTIŞ