Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, başkanlığının 2. döneminde ulaşım sorunu nedeniyle birçok projeye imzasını atıyor. 3. Etap Raylı Sistem Hattı’nın ardından 4. Etap Raylı Sistem Hattı ile Antalya’yı metro ile buluşturmaya hazırlanan Başkan Böcek, bu metro ile ulaşıma hız kazandıracak. Otobüs filolarını genişleten Başkan Böcek, Raylı Sistem Hatları ile ulaşımı daha konforlu bir hale getirmeyi amaçlıyor.

Antalya’ya kavrulacak… 21 Temmuz Pazar Günü Antalya Hava Durumu Antalya’ya kavrulacak… 21 Temmuz Pazar Günü Antalya Hava Durumu

Muhittin Bocek Metro Mujdesi (Small)

Antalya’nın kanayan bir yarası haline dönüşen toplu taşıma ve ulaşım sorunu için kollarını sıvayan Başkan Böcek, 4. Etap Raylı Sistem Hattı ile Antalya’yı metro ile buluşturmayı hedefliyor. Antalya’nın ilk metrosunu yapacak olan Başkan Böcek, bu projesi ile ulaşıma hız kazandıracak. Milyonlarca vatandaşın isyan ettiği ulaşım sorununa çözüm olması beklenen proje merakla bekleniyor.

Antalya 4 Etap Rayli Sistem Ihalesi Small

4. ETAP RAYLI SİSTEM HATTI NERELERDEN GEÇECEK?

4. Etap Raylı Sistem Hattı, Konyaaltı ilçesindeki Kadınlar Plajı’ndan başlayarak, Akdeniz Bulvarı üzerinden Atatürk Bulvarı’nı takip edecek. Antalyaspor Kavşağı’ndan sonra Meltem’e dönerek, Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi önünden Güllük Caddesi’ni kesecek. Ardından Muratpaşa Camisi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi önünden geçtikten sonra Kızılırmak Caddesi üzerinden Kepez Belediyesi önünden Sakarya Bulvarı Kavşağı’nda 3. Etap Raylı Sistem Hattı’na bağlanarak son bulacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN