Antalyalıların et ve et ürünlerini uygun fiyatlara alması amacıyla hayata geçirilen Antalya Büyükşehir Belediyesi Mobil Halk Et Satış uygulaması ile et vatandaşların ayağına gitmeye devam ediyor.  Antalya'nın 7 ilçesinde uygulamaya konulan Halk-Et projesi ile Antalya Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların et ve et ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşmasını amaçlıyor. Gerçekleştirilen proje kapsamında Halk-Et Tır'ı, uygun fiyatlı etleri mobil mağazası ile ilçelerde yaşayan vatandaşların ayağına kadar götürüyor.

Halket1 (Small)

SERİK'TE 122 BİN 728 KİLOGRAM ET ÜRÜNÜ SATILDI

Halk-Et projesi, uygulamaya konulduğu günden bu yana 4 yılda sadece Serik'te 122 bin 728 kilogram et ve et ürünü satışı yaptı. Gerçekleştirilen hizmetten memnun olan vatandaşlar et ürünlerini uygun fiyata almanın mutluluğunu yaşarken Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e de teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

HAFTANIN 7 GÜNÜ HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR

Halket3 (Small)

Proje kapsamında yer alan Halk-Et Mobil Tırları haftanın 7 günü boyunca hafta içi ve cumartesi günü 10:00 ile 18:00 arasında, pazar günü ise 10:00 ile 17:00 arasında Antalya'nın Kemer, Elmalı, Korkuteli, Demre, Kumluca, Finike ve Kaş/Kalkan ilçelerinde hizmet vermeye devam ediyor. Pazartesi günü Kemer (Pazartesi Pazarı karşısı),

Evde buldukları formülle dünyaya açıldılar Evde buldukları formülle dünyaya açıldılar

Halket8 (Small)

Salı günü Elmalı (Belediye Meydanı), Çarşamba günü Korkuteli (Merkez Çayırlı Cami önü), Perşembe günü Demre (Pazar yeri), Cuma günü Kumluca (Büyük Yeni Pazar yeri), Cumartesi günü Finike (Yeni Mahalle Pazar yeri), Pazar günüyse Kaş/Kalkan’da (Otogar içi) hizmet veren projeye vatandaşların ilgisi oldukça yüksek.

Muhabir: Stajyer Muhabir Sibel YEŞİL