Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, üreticilere ve besicilere olan desteklerine ara vermeden devam ediyor. Hayvancılıkla ilgilenen vatandaşlar için yem hibesinin yanı sıra sunduğu ücretsiz veterinerlik hizmeti sunan Başkan Böcek, hayvancılıkta üretimde verimi ve kaliteyi artırıyor. Başkan Böcek, verdiği destekler ile besicilerin yüklerini hafifleterek, üretimi destekliyor.

Antalya Buyuksehir Belediyesi Ucretsiz Veterinerlik (Small)

ÜRETİMDE VERİM ARTACAK

Başkan Böcek, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı bir video ile besicilere müjdeli haberi verdi. Tarıma ve hayvancılığa verdiği destekler ile adından sık sık söz ettiren Başkan Böcek, çalışmalarına ara vermeden çalışıyor. Hayvancılıkla ilgilenen vatandaşların yükünü hafifletmeyi hedefleyen Başkan Böcek, besicilere verdiği yem hibesinin yanı sıra sunduğu ücretsiz veterinerlik hizmeti ile de hayvanların sağlıklı bir şekilde büyümesini, üretimde verimi ve kaliteyi sağlıyor.

Ulaşımda 43 ilin geçiş yolu inceleme altında Ulaşımda 43 ilin geçiş yolu inceleme altında

Antalya Buyuksehir Belediyesi Ucretsiz Veterinerlik Hizmeti (Small)

Başkan Böcek’in sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı videoda, “Tüm ilçelerimizde hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızın kapısına kadar veterinerlik hizmetlerimizi götürüyoruz. Veterinerlik hizmetimizle üretimde verimi artırıyor, besicimizin daha rahat olmasını sağlıyoruz” sözlerine yer verildi.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN