Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, tarıma ve besiciliğe olan desteklerine hız kesmeden devam ediyor. Verdiği destekler ile çiftçilerin ve besicilerin yüklerini hafifletmeyi hedefleyen Başkan Böcek, hibe yem, ücretsiz veterinerlik hizmetlerinin yanı sıra hayvanları telef olan ve ihtiyaç sahibi çiftçilere canlı hayvan desteği vererek, çiftçilerin yanında oluyor.

Aydın’a kötü haber… Aydın’da hava sıcaklıkları artacak Aydın’a kötü haber… Aydın’da hava sıcaklıkları artacak

Antalya Buyuksehir Belediyesi Hayvan Destegi Veriyor (Small)

ÜRETİCİNİN DERDİ BÜYÜKŞEHİRİN DERDİ OLUYOR

Geçimini hayvancılıkla sağlayan çiftçilerin yükünü alabilmek için birçok yardımda bulunan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek; hibe yem, ücretsiz veterinerlik hizmetlerinin yanı sıra canlı hayvan desteği ile çiftçilerin yanında oluyor. Başkan Böcek sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı video ile çiftçilerin yanında olduklarını duyurdu.

Hayvancilik Antalya (Small)

Başkan Böcek’in sosyal medya hesabından yayınladığı videoda, “Geçimini sağladığı hayvanları telef olan çiftçilerimize canlı hayvan desteği veriyoruz. İhtiyaç sahibi besicilerimizi de hibelerle destekliyoruz. Üreticinin derdini kendi derdimiz olarak görüp daima yanında oluyoruz. Büyükşehir destekliyor, üretim durmadan devam ediyor” sözlerine yer verildi.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN