Antalya Büyükşehir Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle takas etkinliği düzenleyecek. Katılımın ücretsiz olacağı etkinlikte gıda ürünleri kabul edilmeyecek. Katılımın sınırlı kontenjanla sınırlı olduğu etkinlik heyecanla bekleniyor. ABB Çevre Eğitim ve İnovasyon Merkezi Karaalioğlu Parkı’nın içerisinde gerçekleştirilecek olan etkinliğe yoğun bir ilgi bekleniyor. Peki takas etkinliğine nasıl başvuru yapılır? Etkinliğe son başvuru tarihi ne zaman? İşte merak edilen ayrıntılar…

Antalya Buyuksehir Belediyesi Bina (Small)

TAKAS ETKİNLİĞİ NE ZAMAN YAPILACAK?

ABB Çevre Eğitim ve İnovasyon Merkezi Karaalioğlu Parkı’nın içerisinde yapılacak olan etkinlik, 5-6 Haziran 2024 tarihinde 10.00-18.00 saatleri arasında düzenlenecek.

Kiyafet Takas (Small)

Evde buldukları formülle dünyaya açıldılar Evde buldukları formülle dünyaya açıldılar

TAKAS ETKİNLİĞİNDE HANGİ ÜRÜNLER TAKAS EDİLECEK?

Takas etkinliğinde kıyafet, takı, dekoratif eşya, kitap, kişinin kendisine ait ileri dönüşüm ürünleri takas edilebilecek.

Antalya Takas Etkinligi (Small)

TAKAS ETKİNLİĞİ SON BAŞVURU NE ZAMAN? BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Birçok ürünün takas edileceği etkinliğe sınırlı katılım sağlanacakken son başvuru tarihi 20 Mayıs olarak açıklandı. Etkinliğe katılımın ücretsiz olmasının yanı sıra katılım sağlamak isteyenler, https://www.antalya.bel.tr/OnlineBasvuru/Takas-Etkinlik-Basvuru-Formu adresinden başvuru formunu doldurarak başvurularını gerçekleştirebilir.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN