Antalya Büyükşehir Belediyesi'ndeki sıkı yönetim günden güne artarak devam ediyor. Geçtiğimiz dönemin en rahat belediyeleri arasında yer alan Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde işler birden sıkılaştı.  

Daha önce Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından bir genelge yayınlanmıştı. Bu genelgede 08:30-12:30 ve 13:30-17:30 saatleri arasındaki mesai saatlerine uyulması, özürsüz veya izinsiz olarak göreve geç gelinmemesini, erken çıkılmaması, bina içi ve çevresinde sohbet, sigara, çay-kahve, kahvalti, telefon görüşmesi yapılmaması, kılık ve kıyafete dikkat edilmesi, istenmişti.

Böcek'in genelgesi sonrası daha önce personelin çay ve sigara molası verdiği alan ise bomboş kalmıştı. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Çevikol Tuncer Daire Başkanları ile toplantı yaparak Daire Başkanlarının da sabah 8.30'da belediyede olmalarını istemişti.

Aybastı’da Megastar Ali Gürbüz ile Paşa’nın aslanı Orhan Okulu finalde kapıştılar! Seyirciler izlemeye doyamadı… Peki Aybastı’da altın kemeri kim kuşandı? Aybastı’da Megastar Ali Gürbüz ile Paşa’nın aslanı Orhan Okulu finalde kapıştılar! Seyirciler izlemeye doyamadı… Peki Aybastı’da altın kemeri kim kuşandı?

Başkan Muhittin Böcek 1 Mayıs Mesajı (3) (Small)

HAKLARINDA TUTANAK TUTULUYOR

Bu uyarıların ardından kontroller başladı. Kontrolleri daire başkanları yapıyor. Ancak daire başkanları kendi birirmlerini değil farklı birimleri kontrol ediyor. Tek tek masaları gezen daire başkanları Masası boş olan personel hakkında tutanak tutuyor. Kendi birimleri olmadığı için de hiç bir daire başkanı personeli kayırmıyor. 

PERSONELDEN SAVUNMA İSTENDİ

Sabah kontrollerinde yerinde bulunmayan personellerden ise savunma istendi. Savunmalar sonrası işe geç gelen ya da erken giden personellere önce uyarı daha sonra ise ceza verileceği öğrenildi.  

Muhabir: YAPRAK ÖZER