Türkiye 31 Mart’ta yerel seçimler için sandık başına gitti. Seçimlerden sonra belediye başkanlarının mazbatalarını ne zaman alacağı merak konusu oldu. Finike’de mazbatanın ne zaman alınacağı merak konusu oldu. Peki Finike’de mazbata ne zaman alınacak?

E4A1A42Ae28545B480F3C647Ca7487Db

Geçtiğimiz dönemde CHP’de olan Finike Belediyesi, yine CHP’de kaldı. Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi yine belediye başkanı seçildi. Finike’de mazbatanın ne zaman alınacağı merak konusu oldu. Peki Finike’de mazbata ne zaman alınacak?

Antalya’nın o projesine Fransa’dan destek geldi Antalya’nın o projesine Fransa’dan destek geldi

Mustafa Geyikci Ozgur Ozel

FİNİKE MAZBATA NE ZAMAN ALINACAK?

Başkan Mustafa Geyikçi yarın mazbatasını alacak.

MUSTAFA GEYİKÇİ KİMDİR?

1958 yılında Turunçova Çavdır'da dünyaya geldi. İlkokulu Çavdır İlkokulu’nda, ortaokul öğrenimini Finike Ortaokulu’nda tamamladıktan sonra, liseyi İstanbul Kabataş Erkek Lisesinde tamamladı. İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinde Maliye ve Muhasebe Bölümünü lisans düzeyinde 1978 yılında tamamladı.
Narenciye üzerine ticari faaliyetlerine devam ederken 1984-1994 yıllarında Turunçova Belediyesi Meclis Üyeliği, 2004-2014 yılları arasında İl Genel Meclis Üyeliği ve 2014-2019 Finike Belediyesi Meclis Üyeliği yaptıktan sonra 2019 Yılı Yerel Seçimlerinde Millet İttifakı adayı olarak Finike Belediye Başkanı seçildi. Evli, iki çocuk, 1 kız 1 erkek 2 torun sahibidir. Yürüyüş yapmayı, kitap okumayı, yüzmeyi seven, ailesiyle vakit geçirmekten keyif alan, halkla iç içe, bağını hiç koparmayan bir siyasetçi olma özelliği taşımaktadır. Başkan Geyikçi, ikinci kez Finike belediye başkanı seçildi.

Muhabir: Şeyda Tütgün