Antalya Toptancı Hal Yaş Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği (ANTKOMDER) Genel Kurulu, bugün saat 08.30’da hal içerisinde bulunan idare binasında yapılacak. İki dönemdir görevini sürdüren mevcut Başkan Hasan Ali Yılmaz’la önceki dönem başkanlarından Nevzat Akcan’ın yarıştığı seçimin, oldukça çekişmeli geçmesi bekleniyor. Genel kurulda, hal bünyesinde bulunan 141 komisyoncu oy kullanacak.

Hasan Ali̇ Yilmaz (Small)

Antalya Kaş’ta Likya dönemi yeniden canlanıyor Antalya Kaş’ta Likya dönemi yeniden canlanıyor

ESNAF ADAY OLMAMI İSTEDİ

Esnafın talebi üzerine yeniden başkanlığa aday olduğunu belirten Nevzat Akcan, Antalya tarımının kalbi niteliğindeki Toptancı Hal’in pek çok sorunu bulunduğuna vurgu yaptı. Akcan, “Benim başkanlık yaptığım dönemde halimizin ve esnafımızın sorunlarının çözümü konusunda büyük çaba gösterdik. Gelen talepler üzerine de yeniden bu göreve talip oldum. Hakkımızda hayırlısı neyse, rabbim onu nasip etsin” dedi.

Nevzat Akcan (Small)

KAZANACAĞIMIZDAN EMİNİZ

Öte yandan seçim öncesi birlik ve beraberlik vurgusu yapan mevcut Başkan Hasan Ali Yılmaz ise şunları kaydetti: “Bugün burada birlik ve beraberlik içerisinde bir seçime imza atmamızı temenni ediyorum. Allah’ın izniyle de seçimi kazanacağımızdan eminiz. Üyelerimizin teveccühüyle de yeniden göreve gelerek, iki dönemdir olduğu gibi yine çalışmalarımıza gece gündüz demeden canla başla devam edeceğiz.”

Muhabir: SERCAN AYTIŞ