Hayranları ile buluşacak olan Berkay unutulmaz bir gece yaşatmak için Antalya'ya geliyor. Performansı ve kendine has parçaları ile tanınan Berkay Antalya'ya sahneyi sallamaya geliyor. Konsere sayılı günler kala biletlerin ne kadar olduğu, nerede olduğu araştırılmaya başlandı. Müzik camiasında adından söz ettiren Berkay, Antalyalı hayranları ile buluşacak. Berkay'ın konserinin nerede ve bilet fiyatlarının ne kadar olduğu sorusu hayranları tarafından merak konusu oldu. Peki konser biletleri ne kadar, nerede, ne zaman? İşte konser hakkında bilinmesi gereken ayrıntılı bilgiler...

Berkay Konser NeredeBERKAY KONSERİ NEREDE

Pop müzikleri ile kendine bir hayran kitlesi edinen Berkay, 3 Haziran Pazartesi günü saat 21:00’ de Antalya açık hava konseri alanında hayranları ile buluşacak. Peki bilet fiyatları ne kadar?

Berkay Konser Bilet Fiyatlari Ne KadarBERKAY KONSER BİLETİ NE KADAR

3 Haziran Pazartesi günü saat 21:00 da hayranları ile Antalya açık hava konser alanında bir ayara gelecek olan hızla tükenen konser bilet fiyatların en ucuzu 452 TL iken en pahalı bilet ise 2 bin 260 TL olarak belirlendi.

Alanya el sanatları yıl sonu sergisi açıldı Alanya el sanatları yıl sonu sergisi açıldı

B E R K A Y Kimdir
BERKAY KİMDİR

Berkay adıyla bilinen Berkay Şahin, 29 Aralık 1981'de Ankara'da doğdu. Sanatçı, ailesiyle birlikte 1996'dan beri İzmir'de, 2009'dan beri de İstanbul'da yaşamaktadır. 2009'da İstanbul'a taşınan Berkay, albüm çalışmalarına başlamadan önce Bodrum, Antalya, Çeşme ve Kuşadası gibi tatil beldelerinin belli yerlerinde sahne aldı. Berkay, 2010 yılında ilk albümü "Ele İnat" ile "En İyi Sanatçı" ödülünü aldı. 2012 yılında ikinci albümü "Aşk Sadece" yayınlandı. 2016 yılında model Özlem Ada ile evlendi.

Muhabir: BADE ÖNDER