2024 yılında Antalya’da Karavan tatili yapmak isteyenler için birçok alternatif park alanı mevcuttur. Bu alanlar, doğayla iç içe huzurlu bir tatil arayanlara ve modern olanaklardan faydalanmak isteyenlere eşsiz bir deneyim sağlamaktadır. Antalya karavan park alanları ve fiyatlarını sizler için listeliyoruz. En iyi 8 yer örneğiyle detayları açıklıyoruz.

Antalya karavan park yerleri, genellikle tatil bölgelerine yakın yerlerde konuşlanmaktadır. Antalya’nın eşsiz güzelliklerini içerisinde bulunduran karavan parklar, sıra dışı ve uygun maliyetli bir tatil arayışında olan kişiler için ideal seçenekleri sunuyor. Antalya karavan park fiyatları 2024 yılı için alternatiflerine göre uygun bütçelere hitap etmektedir. İşte konuyla ilgili tüm ayrıntılar…

Antalya Karavapark Alanlari 5

Antalya Karavan Park Nerede?

Antalya, doğası ve iklimiyle karavan tatili için ideal pek çok noktayı içerisinde barındırıyor. Karavan tatilleri, son dönemde Türkiye’de popüler hale geldi ve kullanıcılar, Antalya gibi tatil şehirlerinde karavan park alanlarının nerede olduğunu merak ediyor. Bu noktada Antalya karavan park nerede sorgusu önem kazanmaktadır.

Antalya karavan park alanları, doğaseverler için eşsiz fırsatları sağlarken aynı zamanda uygun maliyetlerle tatil yapmak isteyenler için harika seçenekler sunuyor. Aşağıda sizler için hazırladığımız 8 karavan park yeri ile kendinize en uygun tatil rotasını oluşturabilirsiniz. Ayrıca Antalya karavan park ücretleri açısından listedeki işletmelere dair bilgileri de bulabileceksiniz. İşte ayrıntılar…

Antalya Karavapark Alanlari 3

Antalya Karavan Park Alanları Listesi: En İyi 8 Yer

Antalya karavan park alanı arayanlar için en iyi 8 yeri listeledik! Kaş’tan Manavgat’a kadar hemen her bölgede konuşlanan bu karavan parklar, eşsiz bir tatil deneyimini en uygun fiyat garantisiyle sizlere sunmaktadır. Antalya karavan park alanları haricinde bu işletmelerin güncel ücretlerini de görüntüleyebileceksiniz.

Antalya karavan park alanları listesi 2024 yılı için şu şekildedir:

 • Osay Kamping
 • Tavuskuşu Camping & Karavan
 • Arya Camping Glamping & Karavan
 • Kaş Olympos Mocamp
 • Andriake Camping & Glamping
 • Şekerbahçe Hotel Camping
 • Çıralı Camping
 • İncekum Orman Kampı
 • Sundance Caravan & Camping
 • Kaş Camping

Antalya’da karavan nereye park edebilirim diye araştıran kullanıcılarımız için hazırladığımız listenin detayları sizlerle…

Osay Kamping

1- Osay Kamping

Antalya karavan park yerleri ile ilgili hazırladığımız listenin ilk sırasında Osay Kamping yer alıyor. Osay Kamping, şehrin popüler tatil beldesi olan Manavgat’ta yer alan, kamp tatili ya da pansiyonda kalmak isteyenler için alternatif pek çok olanak sağlayan bir tatil noktasıdır.

Osay Kamping, doğayla iç içe olacak şekilde huzurlu bir tatil arayan karavan kullanıcıları için de ayrıca hizmet sağlıyor. Bu bakımdan Antalya karavan park alanları arasında da değerlendirilebilir. Denize kısa mesafede olması büyük bir avantaj konumundayken, günlük ücretlerin düşük olması ise bütçe dostu tatil yapmanızı mümkün hale getiriyor.

 • Antalya karavan park fiyatları 2024 listesinde Osay Kamping için belirlenen ücretler 350 TL ile 500 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Tavus Kusu Camping

2- Tavuskuşu Camping & Karavan

Antalya karavan park alanları arayanlar için “Tavuskuşu Camping & Karavan” işletmesini önerebiliriz. Antalya’nın Çıralı Olimpos bölgesinde yer alan bu kamp alanı, doğasının etkileyici büyüsünü keşfetmek isteyenler için harika bir konumda bulunuyor. Mavi ve yeşilin birleştiği bir ortamda karavan tatili yapmak istiyorsanız, rotanıza mutlaka burayı da eklemelisiniz.

Antalya karavan park yerleri listesinde Tavuskuşu kamp alanı, Yanartaş’a yakın konumuyla birlikte çevresindeki muhteşem doğayı keşfetmeniz için harika fırsatlar sağlıyor. Konforlu konaklama seçenekleri, her türlü ihtiyacınızı anında giderebilmenize imkan tanımaktadır. Ayrıca ortak kullanım alanlarıyla birlikte barbekü, yemek hazırlama alanları, karavan tatilinizi en iyi şekilde çeşitlendirmenize olanak sağlar.

 • Antalya karavan park ücretleri listesinde Tavuskuşu Camping & Karavan alanı için ortalama 350 TL – 500 TL arasında fiyatlar geçerlidir.

Arya Camping

3- Arya Camping Glamping & Karavan

Antalya karavan park alanları arayışında olup da Adrasan’ın muhteşem sahilini deneyimlemek isteyenler için ideal olan Arya Camping Glamping & Karavan yeri, unutulmaz bir yaz tatili için en ideal yerlerden birisi olarak öne çıkıyor. Merkezi konumu ve kolay ulaşım imkanı bulunan tesiste, lüks ve konforlu konaklama seçenekleri de yer alıyor.

Karavan park yeri hizmeti de olan tesiste, Antalya’nın eşsiz doğasının tadını çıkarabilir, ayrıca etkinliklere de katılabilirsiniz. Rahat ve keyifli bir karavan tatili deneyimi için bu tesisi de rotanıza mutlaka ekleyin!

 • Antalya karavan park fiyatları için “Arya Camping Glamping & Karavan” tesisinde günlük ücretler ortalama olarak 500 TL – 750 TL arasında değişmektedir.

Kas Olmypos Mocamp

4- Kaş Olympos Mocamp

Antalya karavan park yerleri araştıran tatil severler için Kaş Olympos Mocamp tesisini de önerebiliriz. Antalya Kaş’ın gizli cenneti sayılan Olympos Mocamp, doğanın kucağında kaçış noktası arayanlar için ideal bir seçenek konumundadır. Antalya karavan park alanları listesinde sağladığı özelliklere göre düşük günlük ücretler, bütçe dostu tatil için en iyi alternatifi oluşturmaktadır.

Hayalinizdeki karavan tatili için önemli bir durak yeri olan Olympos Mocamp, denizin muhteşem mavisi eşliğinde doğal güzellikleriyle huzurlu bir tatil fırsatı sağlıyor.

 • Antalya karavan park ücretleri 2024 listesi içerisinde Olympos Mocamp için belirlenen günlük fiyatlar, ortalama olarak 350 TL – 500 TL arasındadır.

Antalya Karavapark Alanlari

5- Andriake Camping & Glamping

Antalya’da karavan nereye park edebilirim şeklinde araştırma yapan kullanıcılar için Andriake Camping & Glamping işletmesini de önerelim. Andriake – Myra antik limanında huzurlu bir tatil fırsatı sağlayan tesis, Demre tatil yerleri arasında ön plana çıkıyor. Antalya karavan park alanları arayanlar için ideal alanlarıyla birlikte doğanın eşsiz tadını deneyimleyebilmeniz için önemli bir konumda bulunuyor.

Antalya dört gözle bu projeyi bekliyordu… O ürünler sektöre kazandırılacak Antalya dört gözle bu projeyi bekliyordu… O ürünler sektöre kazandırılacak

Antalya karavan tatili yerleri için doğal güzelliklerle beraber kültürel bir gezi de planlıyorsanız, Andriake Camping tesisini mutlaka listenize ekleyin.

 • Antalya karavan park fiyatları içerisinde Andriake Camping & Glamping tesisi için belirlenen ücretler 250 TL – 500 TL arasında değişmektedir.

Sekerbahce Camping

6- Şekerbahçe Hotel Camping

Antalya karavan park alanları listemizin altıncı sırasında Şekerbahçe Hotel Camping tesisi yer alıyor. Antalya’nın Kumluca ilçesinde yer alan tesis, doğayla bütünleşik bir şekilde alternatif bir karavan tatili arayanlar için mükemmel avantajlar sunuyor.

Misafirlerine karavan kampının yanı sıra ahşap bungalov ya da taş evlerde konaklama fırsatı sağlayan Şekerbahçe Hotel Camping, Antalya karavan park yerleri arasında mutlaka değerlendirmeniz gereken niteliklere sahip.

 • Antalya karavan park ücretleri açısından Şekerbahçe Hotel Camping tesisinde ortalama olarak 350 TL – 500 TL arasında günlük fiyatlar geçerlidir.

Cirali Camping

7- Çıralı Camping

Antalya karavan park alanları için 90’lı yılların başından beri hizmet sağlayan Çıralı Camping tesisi ile devam edelim. Çıralı Plajı’nın hemen yanında yer alan bu kamp alanı, eşsiz doğasıyla ve portakal ağaçlarıyla çevrili bir doğa cenneti sunuyor. Çadır, karavan ve bungalov kampları için ideal bir nokta olan Çıralı Camping tesisinde huzur dolu anlar sizleri bekliyor!

 • Antalya Çıralı Camping karavan park yerinde günlük ücretler, 600 TL – 1.000 TL arasında değişmektedir.

Incekum Orman Kampi

8- İncekum Orman Kampı

Antalya karavan park alanları araştıranlar için doğal güzelliklerle dolu bir atmosferin içerisinde, özel plajı ve uygun deniziyle harika bir karavan tatili sizleri bekliyor! İncekum Orman Kampı, düşük günlük ücretleri, doğanın güzelliklerini en iyi şekilde sunan özellikleri ve alternatif etkinlik seçenekleriyle karavan tatili yapmak isteyenlerin gözde noktalarından birisidir.

 • İncekum Orman Kampı karavan park alanı için belirlenen ücretler yaklaşık olarak 250 TL – 500 TL arasında değişmektedir.

Antalya karavan park alanları 2024 listesini ve güncel ücretleri paylaştık. Şimdi Antalya karavan park fiyatlarını kapsamlı bir şekilde özetleyelim.

Antalya Karavan Park Fiyatları: Ücretler Ne Kadar?

Antalya’da karavan tatili yapmak isteyen tatil severler, düşük bütçelere hitap etmesi nedeniyle bu tatil türünü tercih ediyor. Antalya karavan park alanlarının birçoğu, alternatif konaklama seçeneklerine göre çok daha uygun fiyatlıdır. Günlük olarak tesisler arasında değişen fiyatlar, genel anlamda Antalya gibi pahalı tatil noktasında en uygun bütçeli tatil yapmanızı sağlıyor.

Antalya karavan park ücretleri 2024 yılında işletmelere göre değişmekle birlikte yaklaşık olarak günlük 250 TL – 1.000 TL arasında değişmektedir. Elbette çok daha kapsamlı hizmet sağlayan alanlarda günlük fiyatlar, bu aralığın da dışarısında belirlenebilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya karavan park alanları ve fiyatlarıyla ilgili en çok sorulan soruları yanıtladık:

1- Antalya'da karavan nereye park edilebilir?

Antalya’da karavan park yeri arayan kişiler, bu yönde hizmet sağlayan tesisleri tercih ederek düşük bütçelerle karavan tatili yapabilmektedir.

2- Antalya'da karavan park etme ücretleri kaç TL?

Antalya’da karavan park etme alanları, daha çok tesisler aracılığıyla hizmet satın alma şeklinde belirlenmektedir. Bu yerlerin günlük ücreti ise başlangıç düzeyinde 250 TL, gelişmiş hizmet düzeyinde 1.000 TL civarındadır

Muhabir: Nihat Toklu