Göynük Mahallesi'ndeki Crystal Prestige Elite Otel’de düzenlenen yemek programına, Belediye Başkanı Topaloğlu'nun yanı sıra eşi Fikriye Topaloğlu, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri Semih Top ile Mustafa Çelik, Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu Müdürü Suat Göv, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kemer Yemek, (1)

BAŞKAN TOPALOĞLU DA ÖĞRENCİLERLE DANS ETTİ

Başkan Topaloğlu, ücretsiz olarak üniversiteye hazırlanan öğrencileri kapıda karşılayarak tek tek selamlaştı.Öğrenciler Görkem Durmaz ile eğlendi. Yemek programından sonra sanatçı Görkem Durmaz sahne aldı. Sanatçı Durmaz, yaklaşık 2 saat kaldığı sahnede seslendirdiği şarkılarla öğrencilere güzel bir akşam yaşattı.

Kemer Yemek, (2)

Mersin’e yağış müjdesi… İşte 24 Temmuz Çarşamba günü Mersin’in hava durumu! Mersin’e yağış müjdesi… İşte 24 Temmuz Çarşamba günü Mersin’in hava durumu!

Öğrenciler, yaklaşan üniversite sınavı öncesi motivasyon artırmaya yönelik yapılan etkinlikte gönüllerince eğlendi. Öğrenciler, sanatçının seslendirdiği şarkılara zaman zaman eşlik ederken, Başkan Topaloğlu da öğrencilerle dans etti.

Etkinlikte, Aygül Hilal Yeşilkaya ve Furkan İnanç Ilgaz’ın doğum günü olduğunu öğrenen Başkan Topaloğlu, öğrencileri sahneye çıkartarak dans etti ve doğum günlerini kutladı.

Kemer Yemek, (3)

“ÖĞRENCİLER STRESTEN UZAK DURMAYA İHTİYACI VAR”

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, öğrencilerin stresten uzaklaşmaya ihtiyacı olduğunu belirterek, Kemer Belediyesi olarak öğrencilerin yanında olmaya devam ettiklerini söyledi.

Öğrencilerin geleceğin teminatı olduğuna vurgu yapan Başkan Topaloğlu, “Sizlerin eğitimi Kemer Belediyesi’ne emanet. Öğrencilerimize her türlü desteği verdik ve vermeye devam edeceğiz. Ayrıca ana sınıfından 8’ci sınıfa kadar okuyan tüm öğrencilerin kırtasiye malzemelerini hazırlamaya başladık. Tüm çocuklarımızın gözlerinden öpüyorum ve başarılar diliyorum.” dedi.

Kaynak: BÜLTEN