Antalya’da etkili olan bunaltıcı havalar nedeniyle vatandaşlar, sıcaklıkların ne zaman sona ereceğini araştırıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün hava durumu raporunu merak eden vatandaşlar, Antalya’da kent genelinde havanın nasıl olacağını merak ediyor. Sıcak havaların etkisini göstermesi nedeniyle vatandaşların en fazla takip ettiği konular arasında hava durumu geliyor. Peki Antalya’da 2 Temmuz Salı günü hava nasıl olacak? Antalya’nın ilçelerinde yarın hava kaç derece olacak?

ANTALYA 2 TEMMUZ HAVA DURUMU

Antalya 2 Temmuz Hava (Small)

‘Yasayı Geri Çek’ Kampanyası’na figüratif sanat ile destek ‘Yasayı Geri Çek’ Kampanyası’na figüratif sanat ile destek

AKSEKİ

Akseki’de 2 Temmuz Salı günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 2 Temmuz Salı günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 2 Temmuz Salı günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 2 Temmuz Salı günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 2 Temmuz Salı günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 2 Temmuz Salı günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

Antalya 2 Temmuz Hava Durumu (Small)

FİNİKE

Finike’de 2 Temmuz Salı günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 2 Temmuz Salı günü güneşli bir havanın olacağı tahmin ediliyor. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 2 Temmuz Salı günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 2 Temmuz Salı günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 2 Temmuz Salı günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

Antalya 2 Temmuz (Small)

KEMER

Kemer’de 2 Temmuz Salı günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 2 Temmuz Salı günü güneşli bir havanın etkisini göstermesi bekleniyor. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 41 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’da 2 Temmuz Salı günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 2 Temmuz Salı günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 2 Temmuz Salı günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 2 Temmuz Salı günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

Antalya 2 Temmuz Hava Nasil Olacak (Small)

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 2 Temmuz Salı günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

SERİK

Serik’te 2 Temmuz Salı günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN