Antalya Kurban Bayramı’nı sıcak havalar ile karşılıyor. Bayram arifesi olan 15 Haziran Cumartesi gününde Meteoroloji verilerine göre Antalya genelinde havalar güneşli ve açık görünüyor. Antalya’da ilçelerinde Cumartesi günü en yüksek sıcaklık 42 derece olurken gece ise 17 dereceye kadar düşecek. İşte Antalya’nın ilçe ilçe hava durumu…

Antalya 14 Haziran Hava Nasil Olacak (Small)

MERKEZ

Meteoroloji Müdürlüğü tahminlerine göre Antalya merkezde 15 Haziran Cumartesi günü hava açık ve güneşli görünüyor. Sıcaklılar gündüz 39 derece gece ise 27 derece olacakb .

AKSEKİ

Akseki ilçesinde 15 Haziran Cumartesi günü hava açık görünüyor. Meteoroloji Müdürlüğü tahminlerine göre gündüz sıcaklıklar 33 derece gece ise 22 derece olacak.

AKSU

Antalya’nın Aksu ilçesinde 15 Haziran günü havalar açık görünüyor. Meteoroloji Müdürlüğü tahminlerine göre gündüz sıcaklıklar 41 dereceye çıkacak gece ise 27 dereceye inecek.

ALANYA

Alanya’da 15 Haziran Cumartesi günü gündüz termometre 35 dereceyi gösterecek gece ise sıcaklık 29 dereceye inecek.

Antalya 14 Haziran Hava (Small)

DEMRE

Meteoroloji Müdürlüğü tahminlerine göre Demre’de 15 Haziran Cumartesi günü Demre’de termometreler gündüz 38 dereceyi gösterecek. Gece ise 24 dereceye inecek.

DÖŞEMEALTI

Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde arife günü hava açık görünüyor. Meteoroloji verilerine göre sıcaklıklar gündüz 39 derece gece ise 25 derece olacak.

Antalya’da sıcaklık rekor kırdı… Dünyaca ünlü plajlar boş kaldı Antalya’da sıcaklık rekor kırdı… Dünyaca ünlü plajlar boş kaldı

ELMALI

Antalya’nın Elmalı ilçesinde 15 Haziran günü havalar açık görünüyor. Meteoroloji verilerine göre gündüz termometreler 35 dereceyi gösterecek gece ise 17 dereceye düşecek.

FİNİKE

Antalya’nın Finike ilçesinde arefe günü hava açık görünüyor. Meteoroloji verilerine göre sıcaklıklar gündüz 35 derece gece ise 23 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 15 Haziran Cumartesi günü hava az bulutlu görünüyor. Meteoroloji verilerine göre sıcaklıklar gündüz 34 derece gece ise 26 derece olacak.

Hava Durumu Antalya Haziran (Small)

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 15 Haziran Cumartesi günü havalar açık görünüyor. Meteoroloji verilerine göre termometreler gündüz 35 derece gece ise 24 derece olacak.

İBRADI

Antalya’nın en küçük ilçelerinde İbradı’da 15 Haziran günü hava hava açık görünüyor. Meteoroloji verilerine göre gündüz 33 derece gece ise 20 derece olacak.

KAŞ

Antalya’nın tatil cenneti Kaş ilçesinde bayram arifesi hava açık ve güneşli görünüyor. Meteoroloji verilerine göre gündüz sıcaklıklar 36 derece gece ise 27 derece olacak.

KEMER

Antalya’nın Kemer ilçesinde 15 Haziran Cumartesi günü havalar az bulutlu görünüyor.  Meteoroloji verilerine göre gündüz termometreler 38 dereceyi gösterecek gece ise 26 dereceye inecek.

Parcali Bulutlu Hava Durumu Antalya 1 Haziran (Small)

KEPEZ

Antalya’nın en büyük ilçelerinde Kepez’de 15 Haziran günü hava az bulutlu görünüyor. Meteoroloji verilerine göre gündüz sıcaklılar 40 dereceye çıkacak gece ise 29 dereceye inecek.

KORKUTELİ

Antalya’nın serin yaylaları ile ünlü Korkuteli ilçesi 15 haziranda rüzgarlı görünüyor. Meteoroloji verilerine göre gündüz sıcaklıklar 33 derece gece ise 17 derece olacak.  

KUMLUCA

Kumluca’da cumartesi günü havalar açık görünüyor. Meteoroloji verilerine göre gündüz sıcaklıklar 37 derece gece ise 21 derece olacak.

Antalya 3 Haziran Hava (Small)

MANAVGAT

Antalya’nın turizm ilçelerinden biri olan Manavgat’ta 15 Haziran günü havalar az bulutlu görünüyor. Meteoroloji verilerine göre gündüz hava 39 derece gece ise 26 derece olacak. ,

SERİK

Antalya’nın Serik ilçesinde 15 Haziran Cumartesi günü hava açık görünüyor. Meteoroloji verilerine göre gündüz sıcaklık 42 derece çıkacak gece ise 27 derece olacak.

Muhabir: EBRU ÇETİNKAYA/antalyaningundemi.com