Antalya’da bayram heyecanı başladı. Kurban Bayramı’na sayılı saatler kala tatilcilerde Antalya’ya akın etmeye başladı. Sıcak hava dalgasının etkili olduğu Antalya’da Kurban Bayramı süresince nüfusun iki katına çıkması bekleniyor. Sıcak havaların etkisini gösterdiği Antalya’da Kurban Bayramı süresince havanın nasıl olacağı merak konusu oldu. Peki Antalya’da Kurban Bayramı’nda hava nasıl olacak? Antalya’da 16 Haziran Pazar günü hava nasıl olacak?

16 HAZİRAN’DA ANTALYA’NIN İLÇELERİNDE HAVA NASIL OLACAK?

Antalya 16 Haziran (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 16 Haziran Pazar günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 16 Haziran Pazar günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 16 Haziran Pazar günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 16 Haziran Pazar günü güneşli bir havanın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 16 Haziran Pazar günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

Antalya 16 Haziran Hava (Small)

ELMALI

Elmalı’da 16 Haziran Pazar günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 16 Haziran Pazar günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 16 Haziran Pazar günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 16 Haziran Pazar günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 16 Haziran Pazar günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

Antalya 16 Haziran Hava Durumu (Small)

KAŞ

Kaş’ta 16 Haziran Pazar günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 16 Haziran Pazar günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 16 Haziran Pazar günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’da 16 Haziran Pazar günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 16 Haziran Pazar günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

Antalya 16 Haziran Hava Nasil Olacak (Small)

KUMLUCA

Kumluca’da 16 Haziran Pazar günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

Antalya’da bakterili su tehlikesi… Uyarılara rağmen su doldurmaya devam ediyorlar, hastalık riski var Antalya’da bakterili su tehlikesi… Uyarılara rağmen su doldurmaya devam ediyorlar, hastalık riski var

MANAVGAT

Manavgat’ta 16 Haziran Pazar günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 16 Haziran Pazar günü az bulutlu bir havanın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

SERİK

Serik’te 16 Haziran Pazar günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

Muhabir: antalyaningundemi.com/ŞEYDA TÜTGÜN