Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin son dönemlerde gündem olan şirketi ANET’te önemli kadrolar için atama gerçekleşti. Dün yapılan yönetim kurulu toplantısının ardından Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü belli oldu.

ANET’İN YÖNETİM KURULU BAŞKANI BELLİ OLDU

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin şirketi ANET’in dün yapılan yönetim kurulu toplantısında Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü’nin kim olacağı konuşuldu.

Chp Antalya Da Yeni Il Baskani Nuri Cengiz H167341 9B5Bb

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in önerisi üzerine CHP Antalya il eski Başkanı Nuri Cengiz, ANET yönetim kurulu başkanı olarak atandı. ANET Genel Müdürü olarak ise Kepez Belediye Meclisi Üyesi Rüştü Peker atandı. Yönetim Kurulu üyeleri de Kübra Turan, Cengiz Büyükgebiz ve Semih Kocabaş gibi isimlerden oluşuyor.

Halket1 (Small)

ANET ŞİRKETİ HİZMETLERİ NEDİR?

ANET A.Ş. Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bir şirkettir. Son dönemlerde Tünektepe faciası ile gündeme gelen şirket çeşitli alanlarda faaliyet gösterir. Bunlardan başlıcaları Halk Et Mobil, Tophane, Otoparklar, Tünektepe Teleferik tesisleridir.

Antalya’da meclis yağlı güreşlere desteği onayladı Antalya’da meclis yağlı güreşlere desteği onayladı

Tunektepe Teleferik Yillik Bakim (Small)

Halk Et Mobil, Antalyalılara daha uygun fiyatlarla kaliteli ve güvenilir et sunmayı amaçlar. Antalya’nın birçok ilçesinde faaliyet gösterir. Tophane Çay Bahçesi ise Antalya’nın eşsiz coğrafyasını gözler önüne seren uygun fiyatlı bir işletmedir. Otoparklar da Antalya’nın hastane, çarlı, sahil gibi bölgelerinde faaliyet gösterir.

Muhabir: HABER MERKEZİ