ALTSO Başkanı Eray Erdem ile Alanya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mesut Güner arasında, Alanya Üniversitesi TÖMER'deki dil kursları için indirim protokolü imzalandı. İmzalanan protokol kapsamında ALTSO üyeleri, birinci derece yakınları ve çalışanları ile ALTSO personeli, Alanya Üniversitesi TÖMER’e kayıt yaptırırken oda kimlik kartlarını göstererek yüzde 20 indirimden faydalanabilecekler.

"İŞ BİRLİĞİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK"

Protokol töreninde konuşan ALTSO Başkanı Eray Erdem, eğitim çalışmalarına büyük önem verdiklerini söyledi. Başkan Erdem, “Bugün imzaladığımız protokol ile Üyelerimiz, birinci derece yakınları ve çalışanları ile oda çalışanlarımız, Alanya Üniversitesi TÖMER’e kayıt yaptırırken oda kimlik kartlarını göstererek yüzde 20 indirimden faydalanabilecekler.

A W152373 02

İmzaladığımız protokol ile Alanya’mızda yaşanan kalifiye personel sorununun çözümüne de bir kez daha katkı sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Başta Rektörümüz Prof. Dr. Mesut Güner olmak üzere üniversitemizin akademik kadrosuna ve emeği geçen arkadaşlarımıza protokol için teşekkür ediyorum. Odamıza ve Alanya’mıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

"HAYIRLI UĞURLU OLSUN"

NİSAN AYI AİLE DESTEK PAKETİ ÖDEMELERİ ne zaman hesaplara geçecek, çocuklu hanelere ek ödeme NİSAN AYI AİLE DESTEK PAKETİ ÖDEMELERİ ne zaman hesaplara geçecek, çocuklu hanelere ek ödeme

Alanya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mesut Güner ise protokol töreninde, “ALTSO Başkanımız Eray Bey'e iş birliği çalışması için teşekkür ederim. ALTSO bizim önemli bir paydaşımız. Hem odamıza hem de üyelerine katkı sunmak bizim için mutluluk verici. Protokolümüz hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Kaynak: İHA