Astım Mağarası Nerede? Hikayesi Nedir? Nasıl Oluştu? Faydaları ve Giriş Ücreti… Astım Mağarası Nerede? Hikayesi Nedir? Nasıl Oluştu? Faydaları ve Giriş Ücreti…

Antalya'da otellerin bayram hazırlığı devam ediyor. Ünlü astrolog Hande Kazanova’nın yanı sıra Ezgi Akman gibi alanında uzmanları bir araya getiren IF Tasarım Ödüllü Radisson Blu Hotel Kaş, ünlü Şef Fabrice Canelle’nin lezzetlerini de Kurban Bayramı’nda misafirleriyle buluşturacak. Kurban Bayramı tatilinde farklı bir solukla misafirlerini ağırlamaya hazırladıklarını söyleyen MK Group Turizm Koordinatörü Cenk Çıgır, "Antalya turizminin simgesi Kaş’ta yer alan otelimizde farklı bir Kurban Bayramı tatili için hazırlanıyoruz" dedi.

Otel Bayram (1)

OTELLER KURBAN BAYRAMINA HAZIRLANIYOR

Şehrin gürültülü atmosferinden uzaklaşmak için Kurban Bayramı tatilinin iyi bir zaman dilimi olduğunun altını çizen Cenk Çıgır, “Misafirlerimiz Ezgi Akman ile Kirin Shakti Kaur ve Kundalini Yoga etkinliği ile bahar ayının arınma ve yenilenme çağrısına eşlik edebilecek, ayrıca ünlü astrolog Hande Kazanova da bizlerle olacak” dedi.

Otel Bayram (2)

GASTRONOMİ YOLCULUĞUNA ÇIKACAKLAR

Misafirlerinin gastronomi yolculuğuna da çıkacaklarını söyleyen Cenk Çığır, “Dünyaca Ünlü Şef Fabrice Canelle rehberliğinde gerçekleşecek chef table etkinliğiyle katılımcılar Asya-Füzyon mutfağından özel bir gastronomi deneyimi yaşatacak" diye konuştu. Murat Bal ile Likya ve Kemerağzı Yürüyüşü Foto Safari organizasyonunun da yapılacağını belirten Cenk Çığır, “Mask & Coffee Design Atölye ve Paint & Wine Painting Maske Yapım Atölyesi ile kendi yeteneklerinizin farkına varabileceğiniz bir deneyim elde edebilirsiniz” ifadelerini kullandı. 

Otel Bayram (3)

Kaynak: İHA