Döşemealtı’ndan Muratpaşa ilçesine giderken yolda iki kez bozulup duran ve şoför tarafından tamir edilen DC 15’in şoförü yolcular tarafından “Kahraman” ilan edildi. “Hastane randevusuna yetişemeyeceğim “diye üzülen 79 yaşındaki Hatice Harman nine tamiratın hemen yapıldığını görünce sevincinden sürücüye” İyi hanıma denk gelesin Allah ne muradın varsa versin.

Fa95C0Ba Ac83 4De3 9E80 8Adf6A5716A0 (Small)

O bizim kahramanımız. Allah onun işini gücünü rast getirsin, o bizimkini rast getirdi. Dedi ve dua etti.  Bu arada Hatice nine Eğitim Araştırma Hastanesi’ne vaktinde yetişirken diğer yolcularda, konuyla ilgili olarak şunları söylediler:

08C7Ae87 6A5A 4420 9147 456Df7Bdc076 (Small)

Son dakika... Antalyalılara zam şoku… Antalya Büyükşehir Belediyesi su zammını onayladı Son dakika... Antalyalılara zam şoku… Antalya Büyükşehir Belediyesi su zammını onayladı

“Şoför bey sadece Hatice ninenin değil bizimde kahramanımız. Bu sıcakta otobüs anında şoför tarafından tamir edilmeseydi, hem de iki kez, bozulan otobüs yapılmamış olsaydı, hem zaman kaybımız hem de sıcakta diğer bir otobüsün gelmesini bekleyecektik. Gerçekten şoför bey bizimde kahramanımız, hatta görevlilerce ÖDÜL verilmesini isteriz. Kendisine çok teşekkür ederiz.  Hem şoför hem de tamirattan anlıyor, elinde iki mesleği var. Maşallah.”

Kaynak: ANTALYA GÜNDEM GAZETESİ / GÜNAY SARI