Antalya’da etkili olan hava sıcaklığı nedeniyle bunaltıcı havalar yaşanıyor. Sıcak hava dalgasının devam edeceğini açıklayan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, uyarılarda bulundu. Hava sıcaklığının kent merkezinde 40 dereceleri geçmesi beklenen Antalya’da vatandaşlara sokağa çıkmayın uyarısı verildi. Peki 13 Haziran Perşembe günü Antalya’nın ilçelerinde hava nasıl olacak? Antalya’da yarın hava kaç derece olacak?

13 HAZİRAN ANTALYA HAVA DURUMU

Antalya 13 Haziran Hava Durumu (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 13 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

Antalya’nın dünyaca ünlü sahili rekor yuva bekliyor Antalya’nın dünyaca ünlü sahili rekor yuva bekliyor

AKSU

Aksu’da 13 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 13 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 13 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 13 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 44 derece olacak.

Antalya 13 Haziran Hava (Small)

ELMALI

Elmalı’da 13 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 13 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 13 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 13 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 13 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

Antalya Hava Durumu 13 Haziran (Small)

KAŞ

Kaş’ta 13 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 42 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 13 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 41 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 13 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 43 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’da 13 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 13 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

Antalya 13 Haziran (Small)

KUMLUCA

Kumluca’da 13 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 13 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 13 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

SERİK

Serik’te 13 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN