Rahman Şeker'in Kiriş'te verdiği iftara aile yakınları ve 200'ü aşkın genç arkadaşı ile gelen Erdem Özkan, gençlerin artık siyasette yer alma zamanın geldiğini belirterek Rahman Şeker'i sonuna kadar desteklediklerini söyledi, zafere Rahman Şeker ve ekibinin ulaşacağını söyledi.

GERÇEK BELEDİYECİLİK İLE BULUŞACAK

Erdem Özkan yaptığı konuşmada, “Biz Kemer’de doğduk. Kemer’de büyüdük, gözümüzü burada açtık. Evlendik, çocuklarımız burada büyüyor. Bizim Kemer’e çok büyük vefa borcumuz var. Allah nasip etti bizler, siyasetle buluştuk, siyasette fikir sahibi olduk. Belli dönemler çalışmalar yaptık. Ben Kemer’de İYİ Parti’de kurucu gençlik kolları başkanlığın yaptım İl Delegeliğinde bulundum. Yıllardır da bir şekilde siyasetin içinde dostlarımla görüşüyoruz ve Kemer’in geleceğini en güzel nasıl şekillendirebiliriz, Kemer’de neler yapabiliriz diye bir koldan çalışıyoruz.

Rahmanseker Erdemozkan2 (Small)

Bugün Kemer’de siyasi mecralarda sıra dışı olaylar olmakta. Bizim de hoşumuza gitmeyen birtakım oluşumlar, bir takım farklı işgüzar işler olmaktaydı. Ben partimizin her zaman arkasında durmak istedim fakat gördüm ki, Kemer’de gerçekten sıra dışı olaylar oluyor. Hakkaniyetli bir arayış içerisine girdim. Tabi bu arayış içerisinde daha önce de tanıdığım Rahman Şeker abimin bu mücadelesini gördüm. Tüm yapılanmalara hakim olduğum için ince eledim sık dokudum ve burada olma kararı aldım. Kemer son 15 yıldır hep geriye gitmektedir.

Saadet Partisi o uygulamayı yapan Türkiye’deki tek parti Saadet Partisi o uygulamayı yapan Türkiye’deki tek parti

Çok sevdiğimiz Kemer her geçen gün geriye gitmektedir. Bu yüzden Kemer’in hükümet desteğine Cumhur İttifakının desteğine ihtiyacı olduğuna Rahman Şeker gibi 4 üniversite bitirmiş Kemer’e aşık, Kemer’in evladına teslim edilmesini gerektiğini düşünmekteyim. Rakiplerin birisi Kurtlar Vadisi, birisi Deliyürek, bunların her işi senaryo, her işi film. Kemer 31 Mat’tan sonra gerçek belediyecilik ile buluşacak” dedi.

Rahmanseker Erdemozkan3 (Small)

HEYECANLA 31 MART AKŞAMINI BEKLİYORUZ!

Rahman Şeker de her geçen gün katılımlar ile büyüdüklerini ifade ederken, Erdem Özkan ve ekibine hoş geldiniz dedi, 31 Mart'ta kazanacaklarını ve Kemer'in altın çağını başlatacaklarını söyledi. Rahman Şeker yaptığı konuşmasında, “Çok kıymetli kardeşimiz Erdem Özkan ekibiyle, arkadaşlarıyla, dostlarıyla, ailesi ile birlikte aramıza katıldı. Bugün bizimle yol yürüyecek olmanın heyecanını bizimle yaşattığı için teşekkür ediyorum. Beş gün sonra Cumhuriyet meydanında 31 Mart akşamı zafer kutlamak için hepinizi davet ediyorum” dedi

Kaynak: BÜLTEN