Akseki - Manavgat kara yolu Manayıt mevkii 32. kilometresinde saat 12.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Akseki istikametinden Manavgat istikametine seyir halindeki Veli Ü. (64) idaresindeki 42 ZD 324 plakalı araç, karşı yönden gelmekte olan Gökhan Ö. (50) idaresindeki 06 EFR 612 plakalı araç ile daha sonra hemen arkasında bulunan Osman Ö. (41) idaresindeki 07 MLA 03 plakalı araçların karşılıkla çarpışması sonucu 3 araçlı yaralanmalı ve maddi hasarlı trafik kazası meydana geldi.

Antalya Trafik (4)

Antalya'nın gözde noktası Dokumapark yenileniyor… Dokumapark sil baştan Antalya'nın gözde noktası Dokumapark yenileniyor… Dokumapark sil baştan

Bayram nedeni ile yoğun olan Akseki - Manavgat kara yolunda kazayı görenler 112 acil servise bildirdi. Kaza yerine sağlık ekipleri ile Antalya Büyükşehir Belediyesi Akseki itfaiye birimi, Akseki Bölge Trafik ve Jandarma ekipleri sevk edildi.

Antalya Trafik (3)
Kazada, 42 ZD 324 plakalı araç sürücüsü Veli Ü. ve 06 EFR 612 plakalı araçta yolcu olarak bulunan Doğa Ö. hafif yaralı olarak Manavgat Devlet Hastanesine kaldırıldı. Bayram tatili nedeni ile Akseki - Manavgat, Akseki-Seydişehir kara yolunda trafik yoğunluğunun oldukça fazla olduğunu belirten Akseki Bölge trafik ekipleri, bu güzergahı kullanan sürücüleri dikkatli araç kullanmaları konusunda uyardı.

Kaynak: İHA