Geçtiğimiz günlerde denize girilen Antalya’da sıcak havalar yerini yağışa bıraktı.  Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Antalya için sağanak yağış uyarısında bulunmuştu. Bu uyarının ardından Antalya günlerdir sağanak yağış ile mücadele ediyor. Akıllara sel felaketi gelmesinden dolayı vatandaşlar, hava durumu raporunu sık sık kontrol ediyor. Yaz aylarını bekleyen vatandaşlara yağan yağmurlar şok yaşattı. Sıcak havalardan bunalan vatandaşlara yağışlar, nefes aldırsa da vatandaşlar, sel yaşanmasından korkuyor. Peki Antalya’da 14 Mayıs Salı günü yağış olacak mı? 14 Mayıs Salı günü Antalya’nın ilçelerinde hava nasıl olacak?

ANTALYA 14 MAYIS HAVA DURUMU RAPORU

AKSEKİ

Bulut (Small)

Akseki’de 14 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 8 derece, en yüksek sıcaklık 21 derece olacak.

AKSU

 Aksu’da 14 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık 27 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 14 Mayıs Salı günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık 24 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 14 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık 29 derece olacak.

Havadurumyagisli (Small)

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 14 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık 26 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 14 Mayıs Salı günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 7 derece, en yüksek sıcaklık 22 derece olacak.

FİNİKE

Havaparcalibulutlu (Small)

Finike’de 14 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık 26 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 14 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık 25 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Saganakyagmur (Small)

Gündoğmuş’ta 14 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 9 derece, en yüksek sıcaklık 22 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 14 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 7 derece, en yüksek sıcaklık 19 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 14 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık 26 derece olacak.

KEMER

Saganak (Small)

Kemer’de 14 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık 24 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 14 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık 29 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 14 Mayıs Salı günü çok bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık 27 derece olacak.

Turizm kenti Kemer’de turizm değişiyor… Kemer’de yeni dönem başlıyor Turizm kenti Kemer’de turizm değişiyor… Kemer’de yeni dönem başlıyor

KORKUTELİ

Havadurum (Small)

Korkuteli’nde 14 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 5 derece, en yüksek sıcaklık 20 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 14 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 12 derece, en yüksek sıcaklık 26 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 14 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık 28 derece olacak.

MURATPAŞA

Yagislihava (Small)

Muratpaşa’da 14 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık 27 derece olacak.

SERİK

Serik’te 14 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık 27 derece olacak.

Muhabir: Şeyda Tütgün