Antalya’da sıcaklardan bunalan vatandaşlar, kendilerini denize atmaya başladı. Kavurucu yaz sıcaklarının geldiği Antalya’da hava durumu sık sık kontrol edilen konular arasına girdi. Hava sıcaklıklarının artıp artmayacağı merak konusu olan Antalya’da 21 Mayıs Salı gününde havanın nasıl olacağı araştırılıyor. Peki Antalya’da 21 Mayıs Salı günü hava nasıl olacak? Antalya’nın ilçelerinde yağış olacak mı? İşte 21 Mayıs Antalya hava durumu…

ANTALYA’NIN İLÇELERİNDE HAVA NASIL OLACAK?

Antalya Parcali Bulutlu 21 Mayis (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 21 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 21 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir havanın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

Antalya’nın o ilçesinde elektrik çilesi bitmiyor… Antalya ne zaman karanlıktan kurtulacak? Antalya’nın o ilçesinde elektrik çilesi bitmiyor… Antalya ne zaman karanlıktan kurtulacak?

ALANYA

Alanya’da 21 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 21 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

Antalya 21 Mayis Hava Nasil Olacak (Small)

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 21 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 21 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 14 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 21 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 21 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

Antalya 21 Mayis Hava Durumu (Small)

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 21 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 21 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir havanın etkisini göstermesi bekleniyor. En düşük sıcaklık 14 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 21 Mayıs Salı günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

Antalya 21 Mayis (Small)

KEMER

Kemer’de 21 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 21 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 21 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

Antalya 21 Mayis Hava (Small)

KORKUTELİ

Korkuteli’nde 21 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 21 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 21 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 21 Mayıs Salı günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

SERİK

Serik’te 21 Mayıs Salı günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN