Kemer’de resmi bayramlaşma Kemer’de resmi bayramlaşma

Antalya’da yaşanan yoğun nem ve toz taşınımından dolayı bunaltıcı havalar yaşanıyor. Nemli havalardan bunalan vatandaşlar, kendilerini denizlere attı. Günlerdir toz taşınımından etkilenen Antalya’da vatandaşlar, hava durumunu sık sık kontrol ediyor. Sıcak havaların gelmesiyle birlikte sıcaklardan bunalan vatandaşlar, Antalya’da yağışın olup olmadığını merak ediyor. Peki 20 Mayıs Pazartesi günü (yarın) Antalya’da hava nasıl olacak? Antalya’da yağış bekleniyor mu? İşte Antalya hava durumu…

Antalya Hava Durumu 20 Mayis Hava Nsil (Small)

ANTALYA’NIN İLÇELERİNDE HAVA NASIL OLACAK?

AKSEKİ

Akseki’de 20 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 20 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 20 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

Antalya Hava Durumu 20 Mayis (Small)

DEMRE

Demre’de 20 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 20 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık17 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 20 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

Antalyada Yarin Yagis Varmi (Small)

FİNİKE

Finike’de 20 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 20 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 20 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 20 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

Antalya Da Yarin Hava Naisl Olacak 20 Mayis (Small)

KAŞ

Kaş’ta 20 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 20 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 20 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

Antalya Bulut (Small)

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 20 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’nde 20 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 14 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 20 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

Antalya Parcali Bulutlu (Small)

MANAVGAT

Manavgat’ta 20 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 20 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

SERİK

Serik’te 20 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN