Yaptığı çalışmalarla takdir toplayan ve örnek başkanlar arasında gösterilen Antalya Biriketçiler, Nalburiyeciler, İnşaat Malzemeciler ve Hafriyatçılar Odası Başkanı Özgür Bucaklı, Ankara’ya çıkarma yaparak bir dizi görüşmelerde bulundu. Başkan Bucaklı, yaptığı görüşmelerde esnafın sorun ve sıkıntılarını dile getirerek, çözümü konusunda da destek istedi.

SAMİMİ KARŞILAMA

Bucakli (Small)

Antalya Alanya yolu felç oldu o projeden ses yok Antalya Alanya yolu felç oldu o projeden ses yok

Ankara’da CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Ticaret Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, Esnaf Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Taha Enes Şener’i ziyaret eden Bucaklı, hem oda çalışmaları hakkında bilgiler verdi hem de üyelerinin yaşadığı sorunlara dikkat çekerek taleplerini aktardı. Bucaklı, son derece samimi bir ortamda karşılanarak olumlu sonuçlarla Antalya’ya döndü.

TALEPLERİNİ DİLE GETİRDİ

Bucakli1 (Small)

Esnafın ve üyelerinin sorunlarını her ortamda anlatmaya devam edeceklerini belirten Başkan Özgür Bucaklı, “Ankara ziyaretlerimiz kapsamında esnafımızın sorun ve taleplerini dile getirip, çözümü konusunda da destek istedik. Bizleri kırmayıp makamında kabul eden ve samimi bir yaklaşım gösteren tüm yöneticilerimize de teşekkürlerimi iletiyorum. Esnafımızın daha rahat koşullara sahip olabilmesi adına yaptığımız bu çalışmalarımıza da devam edeceğiz” dedi.

Muhabir: SERCAN AYTIŞ