KANTDER Başkanı Bülent Kantarcılar 1-5 Temmuz arasının Kapodaj Bayramı, Antalya’nın kurtuluşu ve Antalyaspor’un kuruluşu tarihleri olduğunu hatırlatarak "bir 'Antalyalılar Gecesi' yapalım" ricasında bulundu. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e, KANTDER derneği adına ricada bulunan Kuşaktan Kuşağa Antalyalılar derneği Başkanı Bülent Kantarcılar "Biz Kuşaktan Kuşağa Antalyalılar derneği olarak Sanat, Kültür ve Sosyal yardımlaşmalarda öncü ve Atatürkçü bir derneğiz. Dernek olarak sizden bir ricamız var. Bir Antalyalılar gecesi yapalım" diyerek Antalyalılar için bir etkinlik çağrısında bulundu.

Antalya’nın o mahallesi diken üstünde… Elektrikler uyutmuyor Antalya’nın o mahallesi diken üstünde… Elektrikler uyutmuyor

Antalyastad (Small)

07.07.07 GECESİ

Başkan Böcek'e, 2018 yılında gerçekleştirilen 'Antalyalılar Buluşması'nı hatırlatan Başkan Bülent Kantarcılar "Daha öncede yaptık başkanım. Binlerce Antalyalıyı ve Antalya dostlarımızı ağırladık" diyerek tekrar bir etkinlik yapılmasını istediklerini belirtti. Yenikapı orkestrasıyla, Antalyalı yerel sanatçılarla muhteşem bir gece yapmak istediklerini ileten Başkan Kantarcılar "Temmuz 7'nci ay, 7. Gün ve saat 7 de. Yani 07 07 07 olsun gecenin adı. Bir Antalyalı sanatçı ile (örnek Gülben Ergen- Levent Yüksel) Stadyumu dolduralım, bir sahne kuralım. Antalya sevdalısı, gönlü güzel Muhittin Böcek başkanım yapar bunu. Yaparsa Muhittin Böcek Başkan yapar hem de en güzelini" sözleriyle söz konusu etkinliğin Antalya Spor Stadı'nda gerçekleştirilebileceğinin altını çizerek KANTDER derneği adına isteklerini Başkan Böcek'e iletti.

Kantarcilarbocek (Small)

BAŞKAN BÖCEK ANILARINI TAZELEMİŞTİ

Kuşaktan Kuşağa Antalyalılar derneği (KANTDER) tarafından 2018'de gerçekleştirilen Antalyalılar Buluşmasına Antalya halkının yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve çok sayıda davetli katılmıştı. Antalya anılarının canlandığı eğlenceli gecede konuşma yapan Başkan Muhittin Böcek Kuşaktan Kuşağa Antalyalılar derneğine teşekkür ederek “Çok güzel bir birliktelik sağlamışsınız. Bu gecede Antalya'nın eski günlerindeki anılarımız tazelendi. Doğup büyüdüğüm bu güzel şehrimizde, siz değerli hemşehrilerimize hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Antalya değişti, güzelleşti. Ama eski anılar hiçbir zaman gözümüzün önünden gitmedi. Bu birlikteliğimiz hep daim olsun. Antalyalılar Buluşması'nı sağlayan başta Filiz Cesur ve Bülent Kantarcılar ile emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" ifadelerine yer vermişti.

Kaynak: HABER MERKEZİ