Antalya’da sıcak hava dalgası etkili olurken, vatandaşlar bunaltıcı havalar ile baş etmeye çalışıyor. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte nem oranı da yükselen Antalya’da vatandaşlar, havaların sıcak gidip gitmeyeceğini merak ediyor. Antalyalı vatandaşlar, yağışın olup olmayacağını merak ediyor. Peki 23 Mayıs Perşembe günü (yarın) Antalya’nın ilçelerinde hava nasıl olacak? Antalya’da yağış var mı? İşte 23 Mayıs Antalya’nın ilçelerinin hava durumu…

23 MAYIS ANTALYA’NIN İLÇELERİNİN HAVA DURUMU

Antalyaya Yagmur Yagacak (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 23 Mayıs Perşembe günü sağanak yağışlı bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 23 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 23 Mayıs Perşembe günü sağanak yağışlı bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 23 Mayıs Perşembe günü çok bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 23 Mayıs Perşembe günü sağanak yağışlı bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

Antalyaya Kis Geliyor (Small)

ELMALI

Elmalı’da 23 Mayıs Perşembe günü çok bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 23 Mayıs Perşembe günü sağanak yağışlı bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 23 Mayıs Perşembe günü sağanak yağışlı bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 23 Mayıs Perşembe günü sağanak yağışlı bir hava olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

Antalya Alanya yolu felç oldu o projeden ses yok Antalya Alanya yolu felç oldu o projeden ses yok

Antalyaya Saganak Yagis Geliyor (Small)

İBRADI

İbradı’da 23 Mayıs Perşembe günü sağanak yağışlı bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 14 derece, en yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 23 Mayıs Perşembe günü çok bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 23 Mayıs Perşembe günü sağanak yağışlı bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 23 Mayıs Perşembe günü sağanak yağışlı bir hava olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 23 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

Mgm Yagmur (Small)

KORKUTELİ

Korkuteli’nde 23 Mayıs Perşembe günü sağanak yağışlı bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 13 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 23 Mayıs Perşembe günü sağanak yağışlı bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 23 Mayıs Perşembe günü sağanak yağışlı bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

Antalya Kisa Geliyor (Small)

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 23 Mayıs Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

SERİK

Serik’te 23 Mayıs Perşembe günü sağanak yağışlı bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN