Antalya’da yaşayan vatandaşlar, sıcak hava dalgası ile mücadele etmeye çalışıyor. Sıcak havalardan dolayı bunalan vatandaşlar, kendilerini deniz kenarlarına attı. Antalya’da sıcak havaların ardından kış mevsimi geri geliyor. Bunaltıcı havaların ardından Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı hava durumu raporuna göre yarın Antalya’da yağış bekleniyor. Peki 26 Mayıs Pazar günü Antalya’da yağmur mu yağacak? Antalya’nın hangi ilçelerine yağmur yağacak?

26 MAYIS ANTALYA HAVA DURUMU

Mugla Ve Ilceleri Hava Durumu (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 26 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 12 derece, en yüksek sıcaklık ise 24 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 26 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 26 Mayıs Pazar günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

Saganak Yagmur (Small)

DEMRE

Demre’de 26 Mayıs Pazar günü parçalı bulutlu bir havanın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 26 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 14 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 26 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 12 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

Hava Durumu (Small)

Antalya'da müteahhitlerden Aksu Altıntaş uyarısı... Eski başkan müteahhit ve emlakçıları uyararak panikle Altıntaş'ta ucuza yer satılmamasını istedi Antalya'da müteahhitlerden Aksu Altıntaş uyarısı... Eski başkan müteahhit ve emlakçıları uyararak panikle Altıntaş'ta ucuza yer satılmamasını istedi

FİNİKE

Finike’de 26 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 26 Mayıs Pazar günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 26 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

Karla Karisik Yagmur (Small)

İBRADI

İbradı’da 26 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık ise 24 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 26 Mayıs Pazar günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 26 Mayıs Pazar günü mevzi sağanak yağışlı bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 26 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

Konya Da Yagmur Yagacak (Small)

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 26 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 26 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 12 derece, en yüksek sıcaklık ise 23 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 26 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

Yagmuradikkat (Small)

MANAVGAT

Manavgat’ta 26 Mayıs Pazar günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 26 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

SERİK

Serik’te 26 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 13 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN