Antalya’da acı tablo gözler önüne serildi… Antalyalı çocuklardan "Bizi kurtarın" çağrısı! Antalya’da acı tablo gözler önüne serildi… Antalyalı çocuklardan "Bizi kurtarın" çağrısı!

Antalya’da sıcaklıkların rekor seviyelere ulaştığı günlerde yoğun nem kimi bölgelerde sağanak yağışa neden olurken kimi bölgelerde de yangınlar meydana geliyor.

Ansu Yangın Ve Yağmur (2) (Small)

ANINDA MÜDAHALE EDİLDİ

Yangın, Aksu ilçesi Yenidumanlar Mahallesi'nde meydana geldi. Saat 12.00 civarında başlayan yangın, portakal ve zeytin bahçelerinin bulunduğu alana sıçradı. Yangını gören vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Aksu Belediyesi sulama tankerleri ve itfaiyenin anında müdahalesiyle yangın yayılmadan kontrol altına alındı.

Ansu Yangın Ve Yağmur (1) (Small)

YERLEŞİM YERLERİNE SIÇRAMADI

Yenidumanlar Mahalle Muhtarı İsmail Zengin şunları söyledi;

“Dün yaşanan fırtınadan dolayı elektrik hatlarında arıza yaşandı. Çünkü, yangın bölgesine düşen bir hat ateş çıkarıyordu. Muhtemelen yangın bu yüzden meydana geldi. İtfaiye ekipleri ve belediye ekipleri hemen müdahale etti. Bir miktar yanan meyve ağaçları var, erik, portakal ve limon ağaçları yandı. Yerleşim yerlerine ve seralara sıçramadan kurtulduk.” İHA

Kaynak: İHA