Turizm şehirlerinin en gözde şehirlerinden bir tanesi olan Konyaaltı Sahili’ndeki fahiş fiyatlardan dolayı isyan eden vatandaşlar, gelen fatura karşısında şaşkınlık yaşadı. Sahildeki fiyatların yüksek olmasından dolayı isyan eden vatandaşlar yetkililere seslenerek, fahiş fiyatların denetlenmesini istedi. Sahillerdeki içecek fiyatlarının son derece fahiş olduğunu ifade eden vatandaşlar, yetkililerden yardım istedi.

Muavin Maaşı Ne Kadar? Metro, Pamukkale, Kamil Koç Muavin Maaşları 2024! Muavin Maaşı Ne Kadar? Metro, Pamukkale, Kamil Koç Muavin Maaşları 2024!

Konyaalti Sahili Fatura (Small)

FİYATLAR ŞAŞKINLIK YARATTI

Antalya’nın en güzel ve en gözde sahillerinden bir tanesi olan Konyaaltı Sahili’ndeki fahiş fiyatlar nedeniyle vatandaşlar isyan bayrağını çekti. Portakal suyunun 270 TL, sprite’ın 150 TL, ıce Chocolate’ın 300 TL ve küçük suyun 60 TL olduğu sahilde vatandaşlar gelen fatura karşısında şaşkınlık yaşadı. Sahillerin beach parklar tarafından kapatılmasına tepkili olan vatandaşlar, beach parklardaki fiyatlardan da bir o kadar şikayetçi. Bayram nedeniyle sahillerin dolup taştığı Antalya’da küçük suyun dahi 60 TL olmasından dolayı vatandaşlar büyük şaşkınlık yaşadı. Fiyatlar karşısında ‘Pes’ diyen vatandaşlar, şaşkınlıklarını gizleyemedi. . Vatandaşlar, “İçeceğimiz iki yudum suya bile 60 TL fiyat yazmışlar. Yazıktır günahtır. Kırk yılda bir ailemizle sevdiklerimizle güzel bir gün geçirmek istiyoruz ama faturası çok ağır oluyor. Fiyat düşünmeden hiçbir mekana hiçbir yere gidemez olduk. Bir gün gezip tozmak istiyoruz dilediğimiz gibi bir yere gidip yiyip içmek istiyoruz ama gelen faturalar karşısında neredeyse bir haftalık maaşımız gidiyor. Gerçekten yazıktır günahtır bu fiyatlara” şeklinde isyan ettiler.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN