Serik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü Kurban Bayramı öncesinde ilçe genelinde vatandaşların bayramı, huzur ve güven içerisinde geçirebilmeleri için titizlikle hazırlıklarını tamamladı. Belediye ekipleri, bayram öncesinde şehir genelinde temizlik çalışmaları gerçekleştirerek cadde ve sokakları bayrama hazır hale getirdi.

'TİTİZLİKLE ÇALIŞIYORUZ'

Serik Belediyesi Bayram (3)

Serik Belediye Başkanı Kadir Kumbul, kurban satış alanlarını ziyaret ederek, üreticilerin ihtiyaçlarını sorup hizmetleri yerinde inceledi. Başkan Kumbul, yaptığı açıklamada, bayram öncesi şehrin her köşesinin bayram havasına bürünmesi için titizlikle çalıştıklarını belirterek, "Vatandaşlarımızın huzur içinde bayramlarını geçirmeleri için belediye olarak üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Temizlikten, güvenliğe kadar her detayı özenle planlayarak, Serik'i bayrama hazırlıyoruz. Ayrıca bayram süresince zabıta ve temizlik işleri personelimiz vatandaşlarımıza kesintisiz hizmet vermeye devam edecek. Bu vesile ile Kurban Bayramı'nın ülkemize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum. İyi bayramlar" dedi.

Serik Belediyesi Bayram (2)

Zabıta Müdürlüğü ekipleri ise bayram boyunca 24 saat esasına göre görev yapacak. Trafik düzenlemeleri ve güvenlik önlemleri alınarak, vatandaşların rahat ve güvenli bir şekilde bayramı geçirmesi için gereken her türlü tedbir alındı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden vatandaşlara davet Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden vatandaşlara davet

Serik Belediyesi Ekmek ve Unlu Mamuller Fırını, bayramın birinci ve ikinci günleri bakım çalışmaları nedeniyle kapalı olacak. Fırın iki günlük bakım çalışmaları dışında diğer günlerde hizmet verecek ve vatandaşların alışverişlerini eksiksiz yapabilmeleri için hazır bulunacak. Ayrıca Serik Belediyesi'ne ait sahilde bulunan sosyal tesis ve plajlar bayram boyunca hizmete devam edecek.

Kaynak: DHA