Yerel halkın ve turistlerin ilgisini çekecek yeni mekan, deniz kenarındaki manzarasıyla dikkati çekiyor. Deniz mahsulleriyle ünlü Serik bölgesinde açılan Deniz Yıldızı restoranı, lezzetli deniz ürünleriyle dolu menüsüyle misafirlerini ağırlamaya hazır.

MİSAFİRLERİMİZİN FAVORİ MEKANI OLACAK

Serik Belediye Başkanı Kadir Kumbul, "Serik'in doğal güzelliklerini ve zengin deniz ürünlerini bir araya getiren Deniz Yıldızı restoranını hizmete açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Çalışma arkadaşlarıma dedim ki 'Tesisimizi 19 Mayıs akşamına yetiştirin iki mutluluğu bir arada yaşayalım.'

58432 (1) (Small)

Beni kırmayarak sabahın erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar var gücüyle çalışıp kısa bir süre içerisinde Deniz Yıldızı tesisimizi yetiştiren, hizmete açmayı başaran çalışma arkadaşlarımı kutluyorum ve çok teşekkür ediyorum. Boğazkent Mahallemize kazandırdığımız restoranımızda misafirlerimiz, hem lezzetli yemeklerin keyfini çıkaracaklar hem de eşsiz deniz manzarasıyla ruhlarını dinlendirebilecek. Yerli ve yabancı misafirlerimizin favori mekânlarından bir tanesi olacak" dedi.

Muratpaşa Belediyesi’nin mücadelesi sonuç verdi… O plaj artık Antalyalıların Muratpaşa Belediyesi’nin mücadelesi sonuç verdi… O plaj artık Antalyalıların

Deniz Yıldızı restoranının yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olması ve Serik'in tanıtımına katkıda bulunması bekleniyor.

Kaynak: DHA