MK Grup’un turizm yatırımları arasında olan ve IF Tasarım Ödülü sahipli Radisson Blu Hotel Kaş, geçtiğimiz günlerde katılımcıları için büyük bir etkinlik düzenledi. 3 gün güren etkinliklerde dopdolu anlar yaşadı. Katılımcıların eğlenceli anları ise dikkatlerden kaçmadı.

Photo 0111 (Small)

Mayıs ayı boyunca gerçekleştirilecek olan etkinliklerin ilk aşamasını tamamlayan Radisson Blu Hotel Kaş, farklı başlıklar altında 5 duyuya hitap eden etkinliklerle hem otel misafirlerine hem de dışarıdan katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

Photo 0154 (Small)

Radisson Blu Hotel Kaş’ta düzenlenen programın başlangıcını yapan Ezgi Akman, Hıdırellez Arınma, Kundalini Yoga ve Detoks etkinliğiyle baharın arınma ve yenilenme çağrısına eşlik ederek zihinsel fazlalıklardan arınma ve yeni başlangıçlara olanak sağladı.

Photo 0146 (Small)

YENİ LEZZETLER KEŞFETTİLER

Programın ikinci gününde Tayfa İstanbul çatısı altında gerçekleştirilen Cenk Çığır'ın Single Malt Scotch Whisky Tadım Atölyesi ise katılımcılara İskoçya'nın altı farklı üretim bölgesinden altı özel lezzeti tatma fırsatı sundu ve yeni lezzetler keşfetmenin ayrıcalığını yaşattı.

Photo 0292 (Small)

KENDİ YETENEKLERİNİ KEŞFETTİLER

Radisson Blu Hotel Kaş'ın eşsiz Akdeniz manzarasında düzenlenen programın üçüncü gününde ise Tayfa İstanbul'un organize ettiği Maske Tasarım Atölyesi ve Paint & Wine Resim Atölyesi, katılımcıların kendi yeteneklerini keşfetmelerine imkan tanıdı. Renkli malzemelerle tasarladıkları maskelerle keyifli zaman geçiren katılımcılar, unutulmaz bir güne de imza attılar.

Photo 0119 (Small)

Kaş'ın gözde oteli Radisson Blu Hotel Kaş, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği yeni etkinliklerle bir kez daha adından söz ettirmeye hazırlanırken misafirlerine unutulmaz deneyimler sunmaya devam ediyor.

Dünyaca ünlü Salda Gölü’ne gece yarısı geyik bıraktılar Dünyaca ünlü Salda Gölü’ne gece yarısı geyik bıraktılar

Photo 0299 (Small)

Kaynak: BÜLTEN