Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Antalya’nın en önemli sahillerinden biri olan Sarısu Sahilinin işletme hakkı ihaleye çıkıyor. Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Mayıs ayında yaptığı olağan toplantısında Emlak ve İstimlak Daire Başkanı Gözde Arat’a Antalya Büyükşehir Belediyesi adına ihaleye girmek için yetki verildi.

Bakın ünlüler ne için bir araya geldi… O davete ünlü isimler ve sanatçılar akın etti Bakın ünlüler ne için bir araya geldi… O davete ünlü isimler ve sanatçılar akın etti

sarısu

SARISU SAHİLİ İHALEYE ÇIKIYOR

Antalya’nın en çok tercih edilen sahillerinden olan ve özellikle hafta sonu halkın piknik yaptığı denize girdiği Sarısu Sahilinin işletme hakkı ihaleye çıkacak. Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Mayıs ayında yaptığı toplantıda Sarısu Sahiller konusu da yer aldı. Muhittin Böcek’in başkanlık ettiği mecliste 180 gündem maddesi belirlendi. Sarısu Sahillerinin 20 yıllık işletme ihalesi 17 Mayıs Cuma günü Konyaaltı Orman İşletme Müdürlüğü’nde yapılacak. Sarısu Sahilinin 20 yıllık kiralama hakkı için yapılacak ihaleye girmesi için Emlak ve İstimlak Daire Başkanı Gözde Arat’a yetki verildi.

62A30C1545D2A0104Ca18De7

Muhabir: EBRU ÇETİNKAYA