Senaryosunu Volkan Öge ve Ömer Fikret Şen'in yazdığı, yönetmenliğini Emre Kavuk'un yaptığı, 1,5 yıldır ön prodüksiyon aşamasında olan film, yetişkinlerin çocuklarıyla birlikte izleyebileceği bir film olarak sinemalarda gösterime giriyor.

Survivor'da Kim elendi, kim gitti? || 12 Nisan Survivor elenen İsim Kim? (Adaya Kim Veda Etti) Survivor'da Kim elendi, kim gitti? || 12 Nisan Survivor elenen İsim Kim? (Adaya Kim Veda Etti)

ARAP KADRİ FİLMİ NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK

Tekin Aral'ın yazdığı Latif Demirci'nin çizgileriyle hayat verdiği Arap Kadri filmi 19 Nisan'da vizyona girecek.

Arap Kadri Filmi 2

ARAP KADRİ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Farklı bir mizah anlayışıyla sinemaya yeni bir soluk getiren film, dayanılmaz susuzluk sorunuyla karşı karşıya kalan orman sakinlerini konu alıyor. Bu nedenle çözüm arayan Tarzan ile çözüm aramayan Arap Kadri, kendilerini bir liderlik çatışmasının içinde bulur. Komik animasyon serisinden uyarlanan Arap Kadri filminde Arap Kadri, asi, özgürlüğü seven bir karakterdir. Bu renkli karakter şehir hayatından sıkılmış ve ormanın derinliklerinde yaşamayı tercih etse de karşılaştığı düzenli hayata da karşı çıkmaktadır.

Arap Kadri Filmi

Arap Kadri'nin varlığından habersiz bir kızın ormana girmesi ve evliliğe ilk adımlarını atarken babasından yanında olmasını istemesiyle kahramanlar için İstanbul'un yolu açılır. Film izleyicileri, ormanların efendileri olarak kabul edilen Tarzan ve Arap Kadri'nin İstanbul deneyimlerinden yola çıkan eğlenceli ve düşündürücü bir hikayede, doğa ve şehir yaşamı arasındaki güçlü zıtlığı görme fırsatı buluyor.

Arap Kadri Filmi 3

ARAP KADRİ FİLİMİN KADROSUNDA HANGİ OYUNCULAR VAR

Arap Kadri filminde, Ahmet Mümtaz Taylan, Necip Memili, Zeynep Çamcı, Yalçın Hafızoğlu, Melis İşiten, Birgül Ulusoy, Taner Turan, Cem Zeynel Kılıç, Hira Koyuncuoğlu, Eda Özel, Yaşar Karakulak, Neslihan Yeldan ve Sinan Bengier yer alıyor.

Muhabir: BADE ÖNDER