İspanya'nın ünlü gazetesi El Periodico de Espana'da Arda Turan'ın eski sahibi tarafından Barselona Bölge Mahkemesi'nde açılan davanın halen devam ettiğini ve eski futbolcunun 2019 yılı sonunda Barselona'daki evine 230 bin euroluk zarar vermekle suçlandığını yazdı.

Arda Turan Bu Evde Yasayacak (Small)

EVİNİ HASARLI BIRAKTIĞINI BELİRTTİ

Barselona'nın seçkin bir semtinde yer alan ve değeri 18 milyon euro olduğu söylenen evin sahibi, El Periodico gazetesine verdiği demeçte, mahkemeye sunulan bilirkişi ifadesine dayanarak Arda Turan'ın evi kapılardan yıktığını söyledi. bahçedeki ışık ve elektronik sistemden havuza ve hatta tavana kadar evin dışına çıktığını iddia etti.

Evdeki en pahalı hasarın 84 bin 30 euro ile mobilya, aydınlatma ve temizlikte olduğu, mutfakta ise 64 bin 258 euro zararın olduğu iddia edildi.

Arda Turan Evi Hasar (Small)

"HAVUZDA TELEVİZYON KUMANDASI ARANIYORDU"

Villa sahibi, Arda Turan'ın evi kiralarken "önceki gayrimüslim kiracılardan dolayı evi çok iyi dezenfekte ettirip temizlettiğini" belirterek, "Arda ve beraberindekiler futbol izliyordu. amaç uzaktan kumandayı havuza atmaktı. Biliyorsun bu evde herhangi bir şeyi tamir etmek ya da değiştirmek ucuz değil.

Ankara kitap fuarı doldu taştı Ankara kitap fuarı doldu taştı

MAHKEME BARCELONA'DA SÜRÜYOR

Arda Turan'ın adresine erişim zorluğu nedeniyle Barcelona Bölge Mahkemesi'nde görülen davanın yavaş ilerlediği kaydedildi.

Kaynak: HABER MERKEZİ