Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman yeni dizisi 'Arjen'le ekranlara geri dönüyor. Fragmanı yayınlanan dizi 26 Nisan'da GAİN'de başlayacak. Sektörün en başarılı isimlerini bir araya getiren GAİN, özgün içeriğine bir yenisini daha ekliyor. Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman'ın başrolünü üstlendiği ve yapımcılığını üstlendiği 'Arjen', 26 Nisan'da GAİN izleyicileriyle buluşacak. Dizinin konusu kadar dizin adı da merak konusu oldu. Peki Arjen’in anlamı ne? Arjen ne demek?

G Akt Qeo Ww A Abbq I

ARJEN NE DEMEK?

Türkiye coğrafyasında çok uzun yıllara varlıklarını devam ettiren Kürtçe diline ait bir isim olarak bilinmektedir. Bu ismi taşıyan bireylerin e önemli özellikle atılgan olmasıdır. Genellikle erkek bireyler bu isim verilmektedir.

Kapak 093645

EN SEVİLEN RENK BEYAZ

İsimin anlamı net olarak atılgan enerjik ve akıllı olan kimse demektir. İsim sıkıntılardan kurtulan kimse veya sağduyulu aklı başında olan kimse de anlamlarına gelmektedir. Arjen ismini taşıyan birçok birey daha çok ılımlı ve insanlara zarar vermekten kaçınmak isteyen bireyler olmaktadır. En çok sevdikleri renk ise beyaz olarak bilinmektedir.

Eser Yenenler'den eşine romantik kutlama, doğum gününde aşk kokan mesajlar Eser Yenenler'den eşine romantik kutlama, doğum gününde aşk kokan mesajlar

1701765693 Arjen 17

ARJEN İSMİ KUR’AN’DA VAR MI?

Arjen ismi kuranı kerim içinde veya hiçbir dini metin içinde geçmemektedir. Arjen ismi genellikle Türkiye ve Mezopotamya coğrafyasında yaşayan Kürt halkının kullandığı bir isim olmaktadır. İsim anlam ve bakımından kulağa oldukça hoş geldiği ve birçok birey tarafından taşındığı bilinmektedir

Muhabir: HABER MERKEZİ