Ali Koç'un ikna etmesi ile kariyerine artık Fenerbahçe'de devam edecek olan teknik direktör Jose Mourinho ile 2+1 senelik sözleşme yapıldı. Elde edilen bilgilere göre Mourinho'nun Aziz Yıldırım ile yapacağı planlanan görüşme de iptal edildi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASFİM kursları başlıyor Antalya Büyükşehir Belediyesi ASFİM kursları başlıyor

AZİZ YILDIRIM'DAN ALİ KOÇ'A ÇAĞRI

A5E165D3 F144 4C41 Aecf Db68F6Aa827F (Small)

Fenerbahçe için Jose Mourinho ismini ilk geçiren, başkanlık için adaylığını ilan eden eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım oldu. Yıldırım başkanlık için adaylığını açıkladığı basın toplantısında, seçilmesi durumunda gerçekleştireceği ilk transferinin Jose Mourinho olacağını ve kendisiyle de iletişime geçtiklerini belirtti. İlerleyen zamanlarda adaylık tanıtım toplantısında basın çalışanlarıyla bir araya gelen Yıldırım, bu toplantıda da seçim sonuçları ne olursa olsun Jose Mourinho'nun Fenerbahçe'de olması gerektiğini söyleyerek Ali Koç'a "Gidin anlaşın, kaybedersem maliyetinin yarısını ödeyeceğim" çağrısında bulundu.

4E5F50C0 64A1 4A58 Ba02 6Bed5569Fc7B (Small)

ILICALI, KOÇ VE MOURİNHO LİGİ BİRLİKTE İZLEYECEK

Dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho'nun Ali Koç ile 2+1 senelik sözleşme imzalamasının ardından elde dilen bilgilere göre Mourinho ile Aziz Yıldırım'ın yapması beklenen görüşme de iptal edildi. Yaşanan gelişmeler sonrası ise Acun Ilıcalı ile Ali Koç Londra'ya gideceği ve Şampiyonlar Ligi finalini Mourinho ile izleyeceği bildirildi.

FENERBAHÇE SEÇİM TARİHİ

E68E948B C984 46Dd 8158 5302F923D805 (Small)

Fenerbahçe'nin Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısının 30-31 Mayıs tarihleri arasında Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde saat 10.00’da düzenleneceği bildirildi. Yapılan duyuruda eğer yeterli çoğunluk sağlanamazsa Genel Kurul'un 8-9 Haziran tarihlerinde yapılacağı paylaşıldı. Yapılacak İkinci genel kurulda ise çoğunluk şartı aranmayacağı söylendi. Bu kapsamda, 9 Haziran'da seçimler yapılacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ