Sunduğu nitelikli erken çocukluk eğitimiyle çocukların sağlıklı ve dengeli bir şekilde gelişmelerine katkı sağlayan Kepez Belediyesi’nin Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakımevileri’nde, yıl sonu heyecanı yaşanıyor.

Kepezin Kreslerinde Yil Sonu Heyecani 6 (Small)

Kepez Belediyesi’nin, ilçenin 6 noktasında hizmet veren Ahatlı, Sakarya, Varsak, Erenköy, Teomanpaşa, Özgürlük Şubelerinin minik öğrencileri birbirinden renkli gösterilerle sahne alacaklar. Her bir şubenin kendi hazırladığı özel etkinlikler, hem çocuklar hem de veliler için keyif dolu anlara sahne olacak.

Kepezin Kreslerinde Yil Sonu Heyecani 7 (Small)

Çocuklar, bir yıl boyunca öğrendikleri ve kazandıkları becerilerini sahnede sergileyecekler. Bu etkinlikler, çocukların özgüvenlerini artırırken, veliler için de çocuklarının gelişimlerini gözlemleme fırsatı sunacak. Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakımevi şubelerinden bu eğitim sezonunda 281 öğrenci mezun olacak.

Kepezin Kreslerinde Yil Sonu Heyecani 4 (Small)

ETKİNLİK TAKVİMİ

1 Haziran Cumartesi  

Varsak Şubesi( 12.00-15.00) ve Erenköy Şubesi(15.00-18.00) Mimar Sinan Kongre Merkezi Düden Salonu’nun da yıl sonu gösterilerini sunacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı kreşlerde parti verildi… Minikler doyasıya eğlendi Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı kreşlerde parti verildi… Minikler doyasıya eğlendi

2 Haziran Pazar

Ahatlı Şubesi (13.00-16.00) etkinlikleri Mimar Sinan Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

8 Haziran Cumartesi

Kepezin Kreslerinde Yil Sonu Heyecani 5 (Small)

Özgürlük Şubesi (12.00-15.00) ve Teomanpaşa Şubesi (16.00-19.00) Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nde sahne alacak.

9 Haziran Pazar

 Sakarya Şubesi (19.00-22.00) yıl sonu etkinlikleri Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nde düzenlenecek.

Kaynak: KEPEZ BELEDİYESİ / BÜLTEN