MF Yapım imzalı ‘Bahar’ ya da tam adıyla ‘Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?’ dizisinden müjdeli haber geldi. Bölümler ilerledikçe birçok karakterin geçmişine yavaştan değinmeye başlayan dizi, bu sefer Enver Doktor’un geçmişine odaklanmaya hazırlanıyor. Dizilen sevilen karakteri Enver’in yetimhanede büyüdüğü biliniyor. Yeni bölümde Parla ile yakın bir bağ kuracak olan Enver, bu bağ sayesinde kendi geçmişindeki bir sırrı yavaştan aralayacak.

Whatsapp Image 2024 03 31 At 5.05.12 Pm

Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Elit Andaç Çam, Füsun Demirel ve Hatice Aslan’ın başrollerini paylaştığı dizi, her hafta Salı akşamları saat 20.00’de Show TV ekranlarında yer alıyor. Enver’in karşılaşacağı gerçek ne? Bahar’ın yeni bölümünde ne oldu?

Whatsapp Image 2024 03 31 At 5.03.12 Pm (2)

BAHAR DİZİSİ 7’NCİ BÖLÜM ÖZETİ

Doktor Rengin, babasının vefat etmesi üzerine mahvolur. Evren ise Timur’un Rengin’e sarıldığını görerek ikisinden şüphe duyar. Kendini toparlamaya çalışan Rengin, hamile bir hastasını muayene ederken kisti fark etmez. Kisti fark eden Bahar, Rengin’e destek olmak ister. İki yakın arkadaş olan Umay ve Parla, Rüzgar isimli genç bir erkekle tanışır. Rengin, bildiği her şeyi Parla’ya anlatmak isteyen Selim’i engellemek için canla başla mücadele eder. Bu uğraş, Rengin’e pahalıya patlayacaktır.

Whatsapp Image 2024 03 31 At 5.03.12 Pm

BAHAR 8’İNCİ BÖLÜMDE NELER OLACAK

Selim’in itiraflarına inanmak istemeyen Parla, annesi Rengin’le konuşmak ister. Rengin’in trafik kazası geçirdiğini öğrenen Parla, mahvolur. Hastanede Timur’un Rengin’e karşı olan paniğinden şüphelenmeye başlayan Bahar, bir yandan da Parla’ya destek olur. Evren, Parla ile yakın bir bağ kurmaya başlar.

Alpagut Gültekin neden öldü, ne zaman vefat etti, hastalığı neydi? Alpagut Gültekin neden öldü, ne zaman vefat etti, hastalığı neydi?

Whatsapp Image 2024 03 31 At 5.03.12 Pm (3)

Bu bağ sayesinde Evren, kendi geçmişiyle yüzleşmeye bir adım daha yaklaşır. Sürpriz bir misafir gelir ve Bahar bir tehlikeyle karşı karşıya gelir.

Muhabir: STAJYER MUHABİR SENA GÜNEŞ