Bu ayrılık çağrısının ardından izleyiciler diziden hangi karakterin ayrılacağını merakla bekliyor. Bahar dizisinin geniş kadrosundan bir üyenin ayrılışı, dizinin ve diğer karakterlerin gelecek hikâyesini büyük etkileyebilir. Peki hangi karakterin diziden ayrıldığına dair bu iddialar neye dayanıyor? İşte ayrıntılar...

B A H A R

AYRILIK İDDİALARI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ

Son dönemde sosyal medyada ve magazin gündeminde Sena Kalıp'ın Bahar dizisinden ayrıldığı yönünde söylentiler dolaşıyor. Bu iddialar izleyicilerde büyük üzüntü  yaratırken, Sena Kalıp'ın diziden ayrılması hayranlarını üzüntüye boğdu. Dizinin yapımcılarından henüz resmi bir açıklama gelmediği için iddiaların doğruluğu konusunda spekülasyonlar devam ediyor.

22 Nisan Survivor DÖRDÜNCÜ ELEME ADAYI kim, bu hafta kadın düellosunda kimler yarışacak, adaya kim veda edecek? 22 Nisan Survivor DÖRDÜNCÜ ELEME ADAYI kim, bu hafta kadın düellosunda kimler yarışacak, adaya kim veda edecek?

Bahar Dizisi Parla

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Rengin, babasını kaybetmenin üzüntüsünü yaşayacaktır. Timur'un kendisine sarıldığını gören Evren, aralarındaki ilişkiden şüphelenmeye başlayacaktır. Renkin kendini sakinleştirmeye çalışırken hastasıyla ilgili önemli bir detayı gözden kaçırır. Bahar onu korumak için kendini feda edecektir. Umay ve Parla, Rüzgar'la tanışacak ve ikisi için de yeni bir macera başlayacak.Selim artık bilgisini saklamak istemeyecek ve Parla ile konuşmaya karar verecektir. Rengin, Selim ve Parla'nın konuşmasını engellemek için harekete geçecek. Tüm bu karmaşık bağlantılardan habersiz olan Bahar'ı büyük bir sürpriz beklemektedir.

Muhabir: BADE ÖNDER