Survivor 3 eleme adayı (22 Nisan) çıktı, 4. Eleme adayı kim || Berna, Damla Can, Aleyna sonrası kadın potası şekilleniyor Survivor 3 eleme adayı (22 Nisan) çıktı, 4. Eleme adayı kim || Berna, Damla Can, Aleyna sonrası kadın potası şekilleniyor

 Bahar dizinden Gelen haberlere göre, sevilen karakterlerden biri diziden ayrılacak ve bu durum seyirciler arasında büyük bir heyecan fırtınası yaratacak. Reyting rekortmeni olan diziden kimin ayrılacağı ise merak uyandırdı.

DİZİYE KİM VEDA EDECEK?

Dizinin geniş karakter kadrosu içerisinde kimin veda edeceği henüz netlik kazanmasa da sosyal medya ve magazin basınında dolaşan söylentilere göre, Sena Kalıp'ın diziden ayrılacağı iddiaları hızla yayılmaya başladı. Bu sürpriz ayrılığın, Bahar dizisinin hikayesine yeni bir boyut kazandıracağı ve izleyicileri duygusal anlamda derinden etkileyeceği konuşuluyor.

Bahar Dizisi Hangi Diziden Uyarlanma Resim

BÜYÜK SÜRPRİZ MERAK UYANDIRDI

Dizinin son bölümünde yaşanan gelişmelerle beraber, karakterler arasındaki ilişkilerin karmaşası artarken, Bahar'ı bekleyen büyük sürpriz daha da merak uyandırmaya devam ediyor.  Dizinin yapımcılarından henüz resmi bir açıklama gelmemiş olmasına rağmen, Bahar dizisinin izleyicilerini gelecek bölümler için heyecanlandırmaya devam ediyor. Bu büyük sürprizi kaçırmamak için gözler şimdiden Bahar dizisinin yeni bölümlerine çevrildi.

Muhabir: Stajyer Muhabir Abdulrezzak Kılıç