Kumluca Belediyesinin kuruluşunun 70.yılına özel etkinlikler kapsamında Halı Saha Futbol Turnuvasının üçüncülük ve final maçları gerçekleştirildi. Toplamda 30 takımın katıldığı turnuvanın üçüncülük ve final maçları Arena Halı Sahada yapıldı. Turnuva finalinden sonra kazanan takımları tebrik eden Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, “Kumluca’mızda Batı Antalya’mızın en büyük Halı Saha Turnuvasını gerçekleştiriyoruz. Kumluca Belediyemizin kuruluşunun 70.yıldönümünü kutluyoruz. Dolayısıyla Batı Antalya’mızda halı sahada maç oynamak isteyen bütün gençlerimizle beraber takımlarımızı kurduk. Turnuvamızda bugüne kadar 30 takımımız mücadele etti. Bugün Üçüncülük ve Final maçlarımızı gerçekleştirdik. Kazanan takımlarımıza başarılar diliyorum. Dostluk kazandı. Kumluca’mızı sporda da marka kent haline getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Katılan tüm takımlarımıza çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bati Antalyanin En Buyuk Turnuvasi Sona Erdi Gorsel (Medium)

FİNAL NEFES KESTİ

Fenerbahçe'nin Konferans Kupası'ndaki muhtemel rakipleri belli oldu mu? Fenerbahçe'nin Konferans Kupası'ndaki muhtemel rakipleri belli oldu mu?

Uzman Sera Yeşilhisarspor ve Dap İletişim/Foto Engin arasında gerçekleşen üçüncülük maçında 2-1’lik skor sonucuyla kazanan takım Dap İletişim/Foto Engin oldu.

Final Maçında ise Antbey Elektrik ve Mci Fresh Ekomik Tarım arasında gerçekleşen Final Maçının kazananı ise 1-0’lık skor sonucuyla Antbey Elektrik oldu.

BÜLTEN

Kaynak: BÜLTEN