Sıcak yaz günlerinin kapıda olduğu bu günlerde tüketiciler, dondurma fiyatlarını araştırmaya başladı! Bim, hemen hemen tüm ürünlerde olduğu gibi kendi markalarıyla dondurma çeşitlerinde de en uygun fiyatı tüketicilere sunuyor. Peki, Bim dondurma fiyatları 2024 yılında ne kadar? Güncel bilgileri Adora, Magnum, Fair, Dudi gibi markalar itibariyle sıraladık.

Bim dondurma fiyatı, ilgili ürünlerde marketin kendi markaları yer aldığı için oldukça ucuzdur. Geçtiğimiz yıla oranla ciddi fiyat artışının yaşandığı Adora dondurma fiyatları 2024 bilgilerini de sizler için özetledik. Ayrıca Bim keçi sütlü dondurma fiyatı gibi ürün bazlı seçenekleri de değerlendiriyoruz. İşte detaylar…

Bim Dondurma Fiyatlari 2

Bim Dondurma Markaları – Tüm Çeşitleri

Bim’de dondurma fiyatları 2024 yılı için zamlandı! Açıklanan yeni fiyat listesine göre dondurma fiyatları Bim’de geçtiğimiz yıla oranla ciddi oranda arttı. Özellikle Adora 6’lı dondurma fiyatını merak ediyorsanız, bu marka için zamların daha fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Bim dondurma fiyatları genellikle Adora, Dudi, Magnum ve Fair gibi markaların tavsiye ettiği satış tutarları üzerinden belirlenmektedir. Bu kapsamda Bim dondurma çeşitlerinin oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. Bim’de dondurma çeşitleri, yukarıdaki markaların meyve aromalı seçeneklerine göre sıralanmaktadır. İşte güncel fiyat bilgileri…

Bim Dondurma Fiyatlari 4

Bim Dondurma Fiyatları 2024: Kutu, Bademli, Kornet, Adora, Fair…

Bim’de dondurma fiyatı, geçtiğimiz yıla göre ciddi oranda zamlansa da günümüzde en uygun dondurma seçeneği ilgili markette yer almaktadır. Özellikle Bim Adora dondurma fiyatı, benzeri ürün markalarına göre oldukça uygundur. Bim Fair dondurma fiyatları içinde aynı şeyi söyleyebiliriz. İşte güncel fiyat tablosu…

Bim dondurma fiyatları 2024 yılında güncel olarak Adora, Dudi, Fair, Magnum gibi markalara göre şu şekildedir:

Bim Adora 6’lı Dondurma Fiyatları

99 TL

Adora Bademli Dondurma Fiyatları 100 ML

27,50 TL

Adora Karadutlu Dondurma Fiyatı 100 ML

27,50 TL

Bim’de Magnum Fiyatları

45 TL

Bim Dudi Dondurma Fiyatları

12 TL

Dudi Tutti Frutti Kornet Dondurma Fiyatı

13,50 TL

Bim Keçi Sütlü Dondurma Fiyatları (Fair Gold)

79,50 TL

Bim Kutu Dondurma Fiyatları (Fair 1500 ML)

59,50 TL

Bim Fair Dondurma Fiyatları 1000 ML

47,50 TL

Fair Gold Meyve Sepeti Dondurma 900 ML

89,50 TL

NOT: Bim dondurma fiyatları güncel olarak bu şekildedir. Fiyatlar, marketin düzenleyeceği indirim ve kampanyalara göre değişiklik gösterebilecektir. Bundan dolayı fiyatları mağazalardan teyit etmeniz gerekebilir.

Bim dondurma çeşitleri ve fiyatlarını tablo halinde sunduktan sonra şimdi ürünleri marka bazlı olarak fiyat yönüyle detaylı inceleyelim…

Bim Dondurma Fiyatlari 6

1- Bim Adora Dondurma Fiyatları 2024

Adora, Bim adına üretim gerçekleştiren bir dondurma markasıdır. Bim’in Magnumu olarak ifade edilen bu markanın ürünleri, kaliteli ve lezzetli olmasının yanı sıra aynı zamanda ucuzdur. Bu nedenle Bim dondurma fiyatları listesinde ilk olarak Adora markası araştırılıyor. İşte fiyat detayları…

Bim Adora dondurma fiyatı 2024 yılında şu şekildedir:

 • Adora Bademli Dondurma 100 ML Fiyatı: 27,50 TL
 • Bim Adora Karadutlu Dondurma Fiyatı 100 ML: 27,50 TL
 • Adora Classic Dondurma Fiyatı 100 ML: 27,50 TL
 • Bim Adora 6’lı Dondurma Fiyatları 360 ML (Mini): 99 TL

Bim Dondurma Fiyatlari 8

2- Bim Fair Dondurma Fiyatları

Bim kutu dondurma fiyatını araştırıyorsanız karşılaşacağınız marka Fair olacaktır. Bim’de dondurma fiyatları Fair markası için de oldukça uygundur. Halihazırda meyveli aroma seçenekleri ve 1500 ML – 1000 ML miktar çeşitleriyle en çok sevilen dondurmalar arasında yer alıyor. İşte fiyat bilgileri…

Bim dondurma fiyatları 2024 yılında Fair markasının ürünleri için aşağıdaki gibidir:

 • Fair 1 LT Vanilyalı Dondurma Fiyatları Bim: 47,50 TL
 • Fakir 1.5 LT Kakao Çilek Vanilya Dondurma Fiyatı: 59,50 TL
 • Bim Fair Dondurma Fiyatları 1 LT Kakao Vanilya: 47,50 TL
 • Fair 1.5 LT Vişne Çilek Limon Dondurma: 59,50 TL
 • Fair 1.5 LT Antep – Vanilya – Kakao Fiyatları: 59,50 TL

Bim Dondurma Fiyatlari 9

3- Bim Dudi Dondurma Fiyatları 2024

Bim kornet dondurma fiyatı araştırmasında karşınıza Dudi markası çıkacaktır. Dudi, Bim’in kornet markası olarak raflardaki yerini alırken fiyat uygunluğu bu marka ürünleri için de geçerlidir. Bim’de Dudi dondurma fiyatları listesini sizlerle paylaşıyoruz. İşte detaylar…

Bim dondurma fiyatları Dudi markası için şu şekildedir:

 • Dudi 120 ML Çikolata Kaymak Kornet Fiyatı: 12 TL
 • Dudi 120 ML Kaymaklı Kornet Dondurma Fiyatı Bim: 12 TL
 • Bim Dudi Dondurma Fiyatları 125 ML Tutti Frutti: 13,50 TL

Bim Dondurma Fiyatlari 10

4- Bim Magnum Dondurma Fiyatı

Bim dondurma çeşitleri ve markaları arasında sadece Dudi, Adora ve Fair markaları yer almıyor. Aynı zamanda Algida çeşitlerini ve Magnum gibi sıkça araştırılan markaların tüm çeşitlerini de bu markette bulabiliyorsunuz. Bu nedenle Bim dondurma fiyatları 2024 listesi için Magnum seçeneğini de eklemek istiyoruz.

Bim’de dondurma fiyatları Magnum çeşitleri için de uygundur. İşte Bim Magnum fiyatları:

 • Bim’de Magnum fiyatı tüm çeşitler için 45 TL olarak belirlenmiştir.

NOT: Bim dondurma fiyatı güncel listesini sizler için inceledik. Fiyatlar, günümüz koşullarında diğer marketlere kıyasla en uygun seçeneği oluşturmaktadır. Ancak Fair, Adora ve Dudi dondurma çeşitlerinin lezzet, kalite ve ürün içeriği açısından kontrol edilmesi önemlidir.

Türkiye ekonomisinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak Türkiye ekonomisinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak

Bim'de Dondurma Fiyatları 2024'te Ne Kadar Oldu? Zam Bilgileri…

Bim dondurma fiyat listesi için araştırmalar başlamışken vatandaşlar daha çok geçen seneye göre fiyatların ne kadar zamlandığını da merak edebiliyor. Bu nedenle Bim dondurma fiyatlarına ne kadar zam geldi sorusunun yanıtını aramak önemlidir.

Bim’de dondurma fiyatı, geçen yıla oranla yaklaşık %50 oranında zamlanmıştır. Buna bağlı olarak bazı ürünlerde zam oranının %75’leri bulduğu görülmektedir. Her ne kadar Adora, Dudi ve Fair dondurma fiyatları zamlanmış olsa da günümüzde A-101, Şok Market ve Migros gibi alternatiflere kıyasla en uygun seçenek Bim’dir diyebiliriz.

Bim'deki Dondurmalar Nasıl?

Bim dondurma fiyatlarına dair güncel bilgileri paylaştıktan sonra ürünlerin kalite ve lezzeti hakkında yapılan yorumları inceleyelim. Bim’deki dondurmalar nasıl şeklinde sıkça araştırma yapılıyor ve bu konuda da net bilgiler maalesef mevcut değildir.

Bim dondurma yorumlarını incelediğimizde hemen herkesin fiyat yönüyle ürünlerden memnun kaldığını görüyoruz. Özellikle Magnum dondurmasının alternatifi olan Adora, gerek lezzet gerekse de fiyat açısından tüketicilerden tam not almıştır. Fair markasında alternatiflere kıyasla lezzet ve kalite yetersizliğine dair yorumlar yapılmıştır.

Bununla birlikte benzer olumsuz yorumlar Dudi markası için de geçerlidir. Genel anlamda Bim dondurma yorumları olumludur şeklinde görüş bildirilebilir. Fakat, ürünlerin SKT, kalite, içerik ve lezzet yönüyle kontrol edilerek satın alınması çok önemlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bim dondurma fiyatları 2024 listesi ile ilgili olarak sıkça sorulan sorular şöyledir:

1- Bim'de hangi dondurmalar var?

Bim’de dondurma çeşitleri Fair, Adora, Dudi ve Algida seçenekleriyle raflardaki yerini almaktadır. Fair, kutu dondurma markası olarak hizmet verirken; Adora ise daha çok Magnum alternatifi konumundadır. Dudi ise Bim’in kornet dondurma markası olarak üretimini gerçekleştiriyor.

2- Bim Adora dondurma kaç gram?

Bim Adora dondurma çeşitleri arasında tekli olanlar 100 ML ağırlığında, 6’lı seçenek olan mini dondurmalar ise 360 ML ağırlığındadır.

3- Bim Fair dondurma kimin?

Fair dondurma çeşitleri, Bim adına üretim gerçekleştiren Natura Gıda San. A.Ş. tarafından üretilmektedir

Muhabir: Nihat Toklu