Antalyasporlu İrem ve Lidya’dan Uluslararası Başarılar Antalyasporlu İrem ve Lidya’dan Uluslararası Başarılar

'Mavi ve Yeşil'in bir parçası ol' sloganıyla start alacak organizasyon, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Kemer'deki doğal güzelliklerini de ön plana çıkarıyor. Deniz, orman ve dağların bir konumunda birleşmesi ile mavi ve yeşilin büyüleyici atmosferinde dünyadaki çok sayıdaki insanlardan gelen bisikletçiler, sonlarını görecekler için mücadele edecekler.

Bisiklet Tutkunlari Kemerde Bulusacak 39125 (2)

2018 yılından bu yana amatör yol bisikletçileri birbirinden önemli doğal güzelliklerin içinde yarıştıran AKRA Gran Fondo Antalyapowered by AG Tohum'da sayılı günler kala kayıtlar ise tüm hızıyla devam ediyor. Antik kentin hala ayakta durduğu ve değirmen, park olan Phaselis Plajı gibi önemli tarihi yapıyı içinde barındıran Kemer'de başlayacak organizasyon profesyonel yol bisikletçilerinin vazgeçilmezi konumunda.

EN ÖNEMLİ MERKEZLERİNDEN BİRİ HALİNE GELECEK

Bisiklet Tutkunlari Kemerde Bulusacak 39125 (3)

İlçedeki bütün spor organizasyonlarına destek verdiklerini ve Kemer'i spor turizminin önde gelen kentlerinden biri haline getirmek adına çaba sarfettiklerini söyleyen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, "Kemer'imiz etkin bisiklet rotaları ile bisiklet sporunun Türkiye'deki en önemli olayların biri haline gelecek. İlçemizde yapılan Tüm ulusal ve uluslararası spor organizasyonlarına destek hizmetleri ve Kemer'imizi spor turizminin önde gelen kentlerinden biri haline getirmek adına çabamızı sürdürüyoruz. AKRA Gran Fondo da çok önemli organizasyonlardan biri. Yarışların Kemer'de düzenlenmesi ilçemiz adına son derece önemli olan organizasyona katılacak. Sayısız sayıda gelen sporcularımızı Kemer'de yer alan otellerimizde ağırlayacağız. Bu önemli organizasyondan dolayı ilçemiz adına Sayın Haydar Barut'a da ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz."

KAYITLARA BÜYÜK İLGİ

Bisiklet Tutkunlari Kemerde Bulusacak 39125 (1)

Öte yandan organizasyon için kayıtlar ise tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye'nin en güzel bisiklet rotalarından biri olma özelliği taşıyan yarışlar için kayıtlar 24 Nisan Çarşamba günü sona erecek. Dünyanın dört bir yanından gelecek amatör bisikletçiler zorlu ve bir o kadar da keyifli geçecek yarış deneyimini yaşayacaklar.

Kaynak: BÜLTEN