'

Antalya Biriketçiler, Nalburiyeciler, İnşaat Malzemeciler ve Hafriyatçılar Odası Başkanı Özgür Bucaklı’nın oğlu İbrahim Bucaklı ile Hacer Kaya, rüya gibi bir nişan töreniyle evliliğe ilk adımı attı. Ostima Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen törende Bucaklı ve Kaya aileleri konuklarını kapıda karşılarken, genç çiftin mutlulukları ise yüzlerinden okundu. Salonu dolduran davetliler tebriklerini iletirken, İbrahim ve Hacer’e ‘Bir ömür mutluluklar’ dilemeyi de ihmal etmedi. 

PROTOKOLDEN YOĞUN İLGİ

Bu mutlu günlerinde genç çifti yalnız bırakmayanlar arasında Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, İyi Parti Aksu ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ramazan Özen, CHP Aksu Belediye Meclis Üyesi Nevzat Akcan, AK Parti Aksu Belediye Başkan Aday Adayı Durmuş Kaan Şahin, CHP Aksu Belediye Başkan Adayı İsa Yıldırım, AESOB Başkanı Adlıhan Dere, İş İnsanları Levent Seracılık Yönetim Kurulu Başkanı Levent Yavuz, Ekinci Tarım sahibi Fatih Ekinci ile iş ve siyaset dünyasından pek çok tanınmış isim yer aldı.

KURDELEYİ BAŞKANLAR KESTİ

Mersin’de bahane değil çözüm üreteceğiz Mersin’de bahane değil çözüm üreteceğiz

Müzik eşliğinde devam eden nişan töreninde önce genç çiftin pastası kesildi, ardından ise duası okundu. Sahneye davet edilen Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ile Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, İbrahim ve Hacer çiftine mutluluklar dileyerek, hayırlı olsun temennisinde bulundu. Başkan Şahin ile Tütüncü, daha sonra nişan yüzüklerini takarak alkışlar eşliğinde genç çiftin kurdelesini kesti. Öte yandan müzik eşliğinde devam eden gecede hep birlikte oyunlar oynandı ve tüm davetliler unutulmaz bir gece yaşadı.

SERCAN AYTIŞ/ÖZEL

'

Editör: Haber Merkezi