2005 yılında 2013 yılına kadar süren The Office dizisi 9 sezonu ile büyük bir hayran kitlesi edindi. Dünya çapında en popüler dizilerden biri olan The Office yepyeni bir hikaye ile geri dönecek.

BİR DÖNEMİN EFSANESİ THE OFFİCE

Kurgusal bir şirket olan Dunder Mifflin Paper Company'nin Scranton’un çalışanlarının ofis maceralarını ele alan The Office dizisi renkli ve orijinal karakterleri ile dünya çapında büyük beğeni topladı.

the office

2005 yılında 2013 yılına kadar 9 sezon boyunca NBC kanalında yayınlanan The Office bir durum komedisi türündedir.

Dizi Emmy ve Altın Küre gibi önemli ödüllere sahip olmuştur. Komedi türündeki dizilere yeni bir soluk getiren The Office türünün önemli eserleri arasında yer aldı. Ofis çalışanlarının her gün yaşadığı hem ilginç olayları hem de sıradan olayları kendine özgü tarzı ile yorumlayan Office dizisi uzun soluklu eğlenceli hikayesi büyük bir hayran kitlesi topladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi bisiklet severlere müjdeyi verdi… 13 kilometrelik bisiklet yolu geliyor Antalya Büyükşehir Belediyesi bisiklet severlere müjdeyi verdi… 13 kilometrelik bisiklet yolu geliyor

YENİ THE OFFİCE DİZİSİ GELİYOR

2013 yılında son bulan The Office dizisi yeni bir evren ile tekrar ekranlara gelecek. Bu kez bir kağıt şirketinde gönüllü muhabirleri canlandırmaya çalışan yayıncıları ele alacak. Universal Television’un yapımcılığını üstlendiği The Office dizisini yeni sezonu için ilk açıklama geldi.

Yeni The Office Dizisi Domhnall Gleeson Sabrina Impacciatore 662X372

NBCUniversal Entertainment Başkanı Lisa Katz diziyle ilgili şunları söyledi:

"The Office'in NBC'de yayınlanan son bölümünün üzerinden on yıldan fazla zaman geçti ve beğenilen komedi dizisi Peacock'ta popülerlik kazanmaya ve yeni nesil hayranlar oluşturmaya devam ediyor. Universal Television ortaklığında, Greg Daniels ve Michael Koman'dan oluşan yaratıcı ekibin öncülüğünde, Dunder Mifflin evreninde geçen bu yeni dizi, yeni bir karakter kadrosunu komedi hikayesini anlatmak için olgunlaşmış yeni bir mekanda sergiliyor: günlük bir gazete."

Dizinin iki yeni oyuncu kadrosu belli oldu. Dizinin prodüksiyon seçimleri ilse Temmuz’da başlayacak.

Muhabir: EBRU ÇETİNKAYA